Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elítéltek egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elítéltek egy pasit mert prostihoz megy mert máshogy nem lehetne olyan gyönyörű lánnyal?

Figyelt kérdés
Ui: olyan prostira gondolok aki nem utcai, hanem lakásos prosti akik neten hirdetik magukat, aktus előtt/után fürdés és szűrővizsgálatokra is járnak.
2011. dec. 3. 18:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
54%
Igen. 21/L
2011. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
18:53 miért ítéled el?Máshogy nem jutnék nőhöz.Főleg nem ilyen széphez.Nincs más megoldás.
2011. dec. 3. 18:58
 3/91 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki megakarja tapasztalni, hogy milyen egy fullos csajjal kettyinteni... Pénzt meg így is úgyis kell rá költeni. Én nem ítéllek el, de én fiú vagyok:D Ja és nem voltam még soha prostinál és nem is szeretnék menni.
2011. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
54%
Mert szánalom az a pasi,aki nem tud magának olyan nőt szerezni,amilyet akar, de ez csak az én véleményem...
2011. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
37%
18:59 Már megbocsáss, de neked kéne olyan pasi, aki úgy néz ki, h undorodsz tőle? Nem kell emiatt minket, csúnya srácokat lenézni meg leszánalmasozni, nem tehetünk róla. Ha érdekelne benneteket a belső is, akkor joggal mondhatnád, így viszont nem.
2011. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:

Van rá megoldás, lehet nehéz megvalósítani, de az igazi férfi képes nehéz dolgokat is véghezvinni.

Az meg megintcsak nem túl jó, hogy valakivel csak a külseje miatt szexelnél.

2011. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
18:59 miért lenne szánalom az ha valaki nem nőtt elég magasra és nem jóképű?Mert az nem fog kelleni szép nőknek azt tudod te is.Mivel válogatósak a nők nagyon is.
2011. dec. 3. 19:05
 8/91 anonim ***** válasza:
Én próbálok magamnak olyan nőt szerezni amilyet akarok, de fenét sem érek el, mert nem vagyok szép!
2011. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:

19:03 félreértesz.

Egyrészt külsőleg nagyon nem nézek ki jól, másrészt nem tudom hogy kell meghódítani egy nőt, így esélyem nincs semmilyen barátnőt szerezni, és mivel komoly kapcsolatot nem lehet venni pénzért marad a szex, azt ugyan is lehet.

2011. dec. 3. 19:06
 10/91 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező,te is kib*szott válogatós vagy és ez itt a baj. Próbálj magadnak megnyerni egy lányt a belsőddel...
2011. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!