Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Suifan's...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Suifan's Kwang késleltető-ről?

Figyelt kérdés

[link]

Próbálta már valaki? Sajnos nagyon hamar elélvezek.


2011. dec. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
kend a hajadra
2011. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 .:Laci:. ***** válasza:
0%

már a nevéből ítélve is kerülendő...

ha nagyon korán elmész akk előző nap verd ki és akk tovább fogod bírni az ágyban...kb 1 órát tudod így csinálni, anélkül, hogy fájna neked, az már más kérdés, hogy a csajod bírja-e addig :D ja és ne gyorsan verd ki, húzd el olyan 10-15 percig vagy tovább :)

2011. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
előző nap?:O randi előtt 1-2 órával 2x is kiverem, és még akkor is hamar elélvezek ágyban.... :(
2011. dec. 6. 06:20
 4/10 .:Laci:. ***** válasza:
próbáld ki előző nap és tovább fogod bírni :)
2011. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben Laci! :) Megpróbálom... de ha nem válik be, én ezt a cuccot tuti kipróbálom!
2011. dec. 6. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt neked kell gyakorolni, gát izmodat edzed, stb mikor maszturbálsz, és érzed, hogy mindjárt elmész, hagyd abba, ezt így ismételgesd, tanuld meg mikor van a határ, ha szex közben is rád jön, a farkad tövénél az ondóvezetéket, egy pármásodpercig szorítsd el, és kisebb lesz inger, vagy makkod hegyét nyomd meg a hüvelyujjaddal, aztán mikor pisilsz próbáld meg abba hagyni,aztán újra folytatni először szar lesz meg kellemetlen, de egy idő után simán menni fog, ezzel is pont azt az izmodat edzed amivel ezt majd tudod szabályozni...amúgy meg ha mindenképp akarsz venni sztem farokgyűrű sokkal jobb, és nem mindenféle kitudjamit kensz magadra, ha meg nem mosod le jól, kitudja a csajban mit fog csinálni, lehet allergiás az ilyen szarokra, akkor meg van futkosás asszem...:D
2011. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Bocs, hogy mint nő beleszólok, de "Kovacsolas"-nak van igaza. A korai magömlést gyakorlással tudod legjobban kezelni. Tudat alatt rögzül a korai magömlés még arról az időszakról, amikor a növésben lévő férfiember egyetlen öröme saját keze volt és ezeket a dolgokat sebtében takaró alatt, wc-ben, stb. kellett elintézni.

Gyakorolgass, éljetek minél gyakrabban a kedveseddel szexuális életet (persze közben is alkalmazd a gyakorlófeladokat, amiket Kovacsolas ajánlott) és néhány hét alatt megoldódik a gondod!

Én szexshopot üzemeltetek és nagyon ellene voltam az ilyen készítményeknek, így csak néhány hónapja adtam be a derekam ezek forgalmazására, de kizárólag eredeti, OÉTI által bevizsgált, hatékony és biztonságos cuccok vannak. A Suifan's az egyik legjobb, eddig semmilyen mellékhatásról nem számolt be senki (pofátlan módon én kikérdezem a vásárlókat mennyire voltak elégedettek), viszont annyira körülményes használni (2 órával szex előtt kell felvinni, majd 2 óra leteltével lemosni), hogy inkább csak azoknak ajánlanám, akik már jártak orvosnál a problémával és indokolt a használata.

A defektek:

- ha véletlenül a makkra is kerül, hiába mosod le azonnal, előfordulhat, hogy olyan erőteljes vérbőség keletkezik benne, hogy a szex nem öröm, hanem fájdalmas lesz! Sőt, még a finom ingerlés is kellemetlenséget okozhat

- ha tovább hagyod fenn (sőt, van akinél sok a 2 óra is!), előfordulhat ugyanilyen erőteljes túlérzékenység.

- ha véletlen rajta marad, akkor adtatok a sz@rnak egy nagy pofont, mivel a szeméremajkakhoz, csiklóhoz hozzádörzsölődve a partnerednél is léphet fel hasonló reakció! Úgy bekeményítheti a csiklót, hogy szegény lánynak akár 1-2 napig tartó kellemetlen mellékhatása lesz, mivel a legszorosabb bugyiban is fájdalmas lesz neki még az egyszerű járkálás is!


Lehet, hogy én ebből élek, - azaz ebből nem fogok megélni:D - de többnyire lebeszélem a férfiakat róla. Ha nagyon makacs az illető és azonnal akar időt nyerni, nem pedig hetekig gyakorolgatni, akkor kompromisszumos megoldásként inkább pár alternatív megoldást ajánlok:

1.) először könnyíts magadon (türelmesen, ahogy Kovacsolas írta!)

2.) amikor akcióztok, szintén iktassatok be egy "aktus előtti spricc"-et, szintén elhúzva az időt.

3.) akció előtt kapj magadra egy normálnál picit vastagabb, vagy bordázott, rücskös, vagy análszexhez való óvszert. Ezek vastagabbak alapból, csökkentik az érzékenységét a makkodnak, nem mész el olyan hamar.

4.) ha az előbbi óvszer nem jön be, még mindig bevethetitek a késleltetős óvszert, ami csak Rád hat, mivel csak belülről van kezelve (sokszor lidocain-nal, de egyre gyakoribbak a természetes érzéstelenítővel kezeltek). A külső része totál normális, csak síkosított, így a barátnődnek nem okozol vele mellékhatást.

2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nyaligator1 válasza:
Sziasztok!Akárki,akármit mond, én csakis ajánlani tudom mindenkinek!Nem szoktam kommentelni,de most úgy érzem,hogy ha írok róla,akkor más hasonló helyzetben lévő fickónak segíthetek ezzel.....Próbálkoztam sok mindennel, a hagyományos módszerrel is rendszeresen próbálkoztam,de semmi.Hiába bírtam sokáig,amikor magamnak csináltam,de ha a párommal voltam,akkor mindig hamar elsültem!Sosem tudtam kontrollálni az érzéseimet!Amikor megvettem én is féltem felkenni,féltem használni és féltem attól,hogy nehogy elcsesszen rajtam valamit.......de csak megpróbáltam,hiszen ennél rosszab már nem lehet,max csak az,ha nem áll fel.De ezzel nem volt gondom,így kipróbáltam.......és azóta "én vagyok a falu bikája"..:-D.....Hatalmasat dobott az önbizalmamon!Örömmel tölt el,hogy a partneremnek teljes mértékben meg tudok felelni!Én 1.5 óra után mosom le,és ugyanennyit várok a szex előtt is vele....Néha benyalok egy kis K*m*gr* zselét is,mert egyszer jobban elérzéstelenített a kelleténél amitől hát hogy is mondjam,12óra helyett elindult a nagymutató 6 óra irányába.Csakis ajánlani tudom, és bocsi a kifejezésért,de a hagyományos módszereket lesz@rom!Sziasztok és sok sikert a sorstársaknak!
2013. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hello. Én is kipróbáltam ezt a suifan ecsetelőt és én mikor felkentem, rá egy kis időre ilyen égető csípő érzést éreztem. Normális ez??
2014. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 imre1990 válasza:
csak egy kérdés én is most rendeltem meg.....ha rákentem a péniszemre utána már vissza engedhetem a makkra a fitymámat vagy várjak vele egy pár precet?
2014. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!