Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen árban vegyek a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen árban vegyek a barátomnak ajándékot névnapra?

Figyelt kérdés

Én csak egy bonbont kaptam de azt is csak úgy ledobta az asztalra.

Én tudnék szánni rá olyan 5ezret max


2011. dec. 3. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél annak a fukar g*cinek semmit.
2011. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát furán fejezi ki, hogy szeret téged :/

Nekem pl a legszebb ajándék, amit a volt b.nőmtől kaptam, amikor még jártunk, egy sál volt, amit ő kötött nekem. Attól oda, meg vissza voltam :) Nem azért mert olyan jó és divatos volt, hanem mert ő csinálta és nem sajnálta az idejét, hogy elkészítse nekem.

24/F

2011. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél neki semmit, inkább csinálj vmit saját magad. Ha szeret, akkor sokkal jobban fogja értékelni, mintha mondjuk 10ezerért vennél neki vmit.

Biztos szereti a hasát, süss neki pogácsát!:)

2011. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én egy bonbont vennék, és ha valami baja lesz, vagy megjegyzi hogy szánhattál volna többet is rá, akkor megmondod hogy te sem kaptál szebb ajándékot, és nem az árán van a lényeg, hanem azon hogy csak úgy odadobta kb, hogy na nesze..
2011. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!