Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akik diáklányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akik diáklányokat támogatnak rendszeres szexért cserébe, mennyi pénzt adnak?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hirdetést olvasni. Üzletember keres laza kapcsolatra diáklányt, akit anyagilag támogatna. Vajon mennyire bőkezűek ezek a férfiak? Havi 100-150 ezerre lenne szükségem. Szerintetek ez irreális?
2011. dec. 4. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen. Annyi pénzért bármilyen fullos csajt megkap...
2011. dec. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
Fake kérdés.
2011. dec. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
29%
Hol olvasod ezeket,ilyenre én is jelentkeznék...:D
2011. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:

miért lenne fake?

amúgy nézz szét az expresszen, az úr keres hölgyet rovatban, tele van olyasmikkel, hogy elfoglalt menedzser támogatna szexis diáklányt, vagy ilyesmi, csak ezek mind összeg nélkül futnak.

vajon mennyire lennének adakozóak? írjatok tapasztalatokat lécci.

2011. dec. 4. 01:56
 5/86 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá..
2011. dec. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
92%
Havi 150ezret simán megkapsz, de ezért vállalnod kell a szárazanáltól kezdve az arcodba hugyozásig mindent. Megéri, vagy inkább felveszel diákhitelt, netán -urambocsá- munkát vállalsz? K.urvának lenni nem olyan élvezetes, ahogy elképzeled, az az "úr keres hölgyet" inkább "perverz vén farok keres làbon járó lukat"...
2011. dec. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:
még nem vettem rá magam hogy tényleg írjak nekik... még gondolkodom. addigis, gondoltam tájékozódom.
2011. dec. 4. 02:00
 8/86 anonim ***** válasza:
jó ég
2011. dec. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen változó, attól függ, mennyire tetszel neki és hogy mennyi pénze van.

Én találkoztam néhány ilyennel, volt aki havi 40 ezret adott volna havi két hétvégéért, volt aki odaadta volna a belvárosi lakását használatra, fizette volna a rezsit, és még 100 ezret adott volna havonta költőpénznek.

Szóval végül is nem feltétlen irreális az elvárásod, mert van olyan, akitől simán megkaphatsz ennyit.


Igazából a fő gond az (nálam legalábbis első körön azon bukott a dolog), hogy ezek az emberek enyhén szólva nem vonzóak. Nyilván gondolj bele, ha valakinek van felesleges 100 ezre havonta, az elég gazdag, ha egy kicsit is vonzó, akkor minden ujjára talál nőt. Igen erős gyomor kell hozzájuk.

A másik dolog, ami nálam előjött, hogy hiába voltam már borzasztóan elkeseredve, mert a szó szoros értelmében éheztem, egyszerűen már attól, hogy képes voltam elmenni néhány ilyen "megbeszélésre", undolodram magamtól. És tulajdonképpen ezen bukott meg a dolog.

2011. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:

azért én nem gondolom, hogy minden szeretőtartó perverz és arcbahugyozásra vágyik. és nyilván ezeket le lehet előre fixálni.

és szeretnék majd dolgozni is, ezt csak átmeneti megoldásnak gondoltam.

2011. dec. 4. 02:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!