Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok hazudni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok hazudni ha a neten ismiztek? Érzésekre gondolok .

Figyelt kérdés
Kerülgetjük egymást egy lánnyal a neten, de a szitu, ahogy megismerkedtünk határozottan furi volt, emiatt egyikünk se bizik a másikban,mind a ketten attól félünk, hogy a másik csak oltogat, és kiröhög közben, személyesen pedig csak 1-2 hónap mulva fogunk talizni.
2011. dec. 4. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb a teljes nyíltság, ez is egy taktika. Így ahogy leírtad, mondd meg neki, hogy miért érzed magad furcsán. Ettől nem nyifogósnak, hanem inkább bátornak fogsz tűnni, hogy tudsz erről, és felvállalod.
2011. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neten jobban le szoktam írni az érzéseimet, szoktam néha taktikázni azt bevallom, úgy hogy ép kis szimpátiát akarok kicsalni a másikból vagy azt hogy igazat adjon nekem. De amúgy ezt őszinteséggel teszem.
2011. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A teljes öszinteséget már párszor próbáltuk, egy kis ideig ugy néz ki, hogy müxik, de ahányszor elkezdi kimutatni az érzéseit, utána mindig megijed hogy kiadta magát, és kifordul azzal, hogy csak oltás volt, fél, hogy megint csalódni fog. Meredek a szitu, egy szerelmi "4szög" kapcsán ismiztünk meg.
2011. dec. 4. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A személyes találka mindent el fog árulni :). Nem tudom, a Te esetedben mennyit segít az én hozzáállásom az ilyen dolgokhoz (mivel egy vagyok én, és megint egy másik ember ő), de ha mégis, akkor: nem, nem szoktam hazudni az érzelmeimről, talán inkább óvatos vagyok ezekben a dolgokban. Értem a parátokat, jogos lehet. De én azt mondom, merj kockáztatni! Ki tudja. Az első válaszoló is jót mondott.
2011. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy de férfi létedre egy jó tanács az ismi és a furi szavakat felejtsd el
2011. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utso, nevetni fogsz, 35, és full hetero :)

viszont gyakorlatilag per pill chat, és netfüggö, mert k. messze melózok, és minden szórövidités azonnal rámragad.

2011. dec. 4. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor is felejtsd el, akkor meg főleg...
2011. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utsonak : Kedves Grécsi László tanárur, köszi, de NEM ez volt a kérdés, a koromat azért mondtsm, hogy ha vki értelmesen szeretne válaszolni, akk ne tiniszinten gondolkodjon.
2011. dec. 4. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak mondtam hogy felejtsd el, nem bántásképpen. A témához annyit hogy őszinteség mindenek előtt, és pont. Találkozzatok és a bizalom növekedésével könnyebben meg fog ő is nyílni, te legyél nyitott, lássa hogy sebezhetővé válasz előtte, de megbízol benne hogy nem használ ki. Ha ezt látja akkor hasonlóan fogja viszonyozni.
2011. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor íme, egy "normális" válasz: szerintem a neten való ismerkedés eleve halálra van ítélve.
2011. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!