Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamról (segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamról (segítség nélkül) jó meztelen/akt fotókat videókat csinálni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Magamnak szeretném félreértés ne essék ;) Eddig sosem sikerült. 1-2 tipp jól jönne. Leszólásokat hanyagoljátok!

2011. dec. 4. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem telefonnal csinálod, álványt használsz. rendes megvilágítást a többi már rajtad múlik hogy milyen jól tudsz pózolni. videót nem tudom hogy érted felveszed magad ahogy aszturbálsz vagy mi?
2011. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Videót kb. úgy. Kössz.
2011. dec. 4. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a videó macerásabb ahhoz hogy minőségi legyen, lehet nem egy maszturbálásból meglesz egy értékelhető videóanyag.
2011. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi a célod a képpel / videóval?
2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugye lány vagy? Ha igen,akkor majd küld el az anyagot nekem,én majd fotoshoppolom :D
2011. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha nincs állványod, akkor kreálj valamit, amire ráteheted a fényképezőgépet, és használd az időzítőt


figyelj a fényekre, a megvilágításra, a háttérre (ne gagyi szobabelső legyen, meg ilyenek, ne legyenek személyes tárgyak összevissza max 1-2 díszítőelem meg macis ágynemű meg szocreál szekrénysor stb.), próbálj többféle perspektívából fényképezni


ha be tudod állítani a kamerádon a mélység-élességet (nem tudom hogy mondjam szakszerűen! amikor te magad éles vagy a képen de a háttér nagyon elmosódott), az szebbé, művészibbé teszi a képeket.


tök pucér kép helyett ha van rajtad valami, cipő, ékszer, combfix, akármi, az szebbé, erotikusabbá teszi a képet, nem hat közönségesnek. ha színben harmonizálnak a kiegészítők a háttérrel, az is sokat dob a képen.


ha egyedül vagy a lakásban kipróbálhatsz más helyiségeket is, pl konyhapult, ablakban ülve stb. ha mögüled jön a fény, sötétebb leszel a képen, szinte csak sejtelmes kontúr, vagy ha csak az egyik oldalról jön a fény, az szép árnyékot vet majd a bőrödön. napkelte és napnyugta fényei a legjobbak természetes fotózáshoz, a vakut és a lámpát szerintem felejtsd el, ha nincs profi megvilágításod... kivéve ha nagyon jó a fényképezőgéped, és nem olyan förtelmesen erősen vakuz, mint a kis digitális gépek


enyhe smink, természetesség stb. egyelőre ennyi jutott az eszembe, nem tudom, ez segít-e valamit.

2011. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pucsítssss!
2011. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tippeket ;)
2011. dec. 4. 12:00
 9/12 anonim válasza:
Én megcsinálom neked van kamerám
2011. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
be is vágnád neki?
2011. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!