Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ez a felső test? :D (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 4. 13:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
nem tom, miért hiszik a sipákoló tizenéves lánykák, h itt csak a "irigy pasik" írják, h gáz a kisfiú felsőteste. én lány vagyok és ha utánam dobnák, se kéne ez a gyerek, mert kb semmi nincs rajta. ez nektek izom? még csak 15 éves, még nincs is "kész". :D úgyhogy nem gáz, ha 13-14 éves kislányoknak bejön ez a kisfiú...az érettebb lányok és nők viszont már kicsit igényesebbek :DD
2011. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és szerintem 15 évesen tökéletes ez a test izommal mindennel együtt, nem is szabad ennyi idősen edzeni max mértékkel !


aki meg azt állítja, hogy hetente egy két alkalommal lejár valaki és izmot tud építeni .... inkább nem írok rá semmit :O

2011. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nekem bejön!

mellesleg a kérdező nem azt kérdezte h mennyire izmos!!

én nem szeretem az agyon gyúrt pasikat és sztem nem vagyok egyedül..14/L

2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
vékony vagy...semmi extra,arc az fontosabb,meg a belső...
2011. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
hogyne, te má ZYZZ vagy !
2011. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Már miért lenne vékony?! Szerintem pont jó, de azért az arcodra is kíváncsi lennél na meg persze a korodra.
2012. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem külső és a pénztácája tartalma alapján kéne ítélni meg egy embert. Én szakácsként dolgozom és van ugyan pocakom de széles a vállam és 67 kilót felemelek félkarral.
2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
hát látom a gerinced úgyhogy a test kifejezés...na mindegy
2013. jún. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Igazabol nincs veld semmi baj, 15 evesen nem lesz Stalone senki. A hasad azert kocka mert vekony vagy nem azert mert izmos minden ferfinak kockas a hasa csak valakinek van rajta plusz zsir reteg. Az en barátom is pocakos de a karja es a valla izmos es szeles. Nem feltetlen a kigyurt fiuk a ideal ok tul nagykepuek.
2013. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!