Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. Egy gimis fiú hajtott rám, aranyos volt illedelmes, tetszettem neki, de én hidegebb voltam felé, mert a legjobb haverja akkor még tetszett. Aztán egy másik haverja , rám hajtott, puszilgatott ölelgetett, meg akart csókolni, de nem viszonoztam neki. De ez akkor is rosszul esett a fiúnak. Aztán ráébredtem, hogy nekem kell ez a kedves fiú, de akkor már kicsit késő volt mert ő lett velem hidegebb. Van a fiúnak egy barátnője aki messze lakik, de most volt vele több napra külföldön ( egy ilyen program érdekében) És mondta hogy ott majd ő dönt, hogy mit is akar.

Most este felhívtam, nem vette fel, facebookon írta utána, hogy suliban beszélünk.


Elvesztettem??? :/


2011. dec. 5. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
És az utazása előtt mondta, hogy legyünk inkább csak barátok, de én kértem még 1 esélyt.
2011. dec. 5. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a logika szerinte nézném, nem biztos. De a szív útjai kifürkészhetetlenek, szóval lehet, hogy igen. Ha elmondod neki, hogy mi volt a helyzet, talán még visszakaphatod.
2011. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tipikus story.. miért mindig csak utólag jöttök rá hogy mit is kellett volna tenni ... :)
2011. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szóval neked tetszett sok másik ember míg ő sopánkodott utánad, majd mikor abba hagytad a ....-lást ő meg abba hagyta a sopánkodást és most az kéne neked, ami nem lehet a tied... tipikus dolog a mai fiataloknál =) amúgy nagyon egyszerűen oda mész hozzá a suliban és megkérdezed tőle.
2011. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy amíg külföldön van ne keresd se telefonon, se facebookon. Nem biztos, hogy jó nyaggatni. Hagy gondolja át nyugodtan a történteket.

Aztán, ha hazajött kérd meg, hogy hallgasson végig és mondd el őszintén, hogy mit érzel.

Szerintem jelen esetben ez a legjobb, amit tehetsz, és persze bízz abban, hogy még helyre hozhatod a dolgokat. :)

16/L

2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!