Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a fiúk, ha bújós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a fiúk, ha bújós lennék, ölelgetném-puszit adnék nekik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:28
1 2
 11/20 sztbali ***** válasza:
87%

Én szeretném. Jó az ha egy lány bújik a fiúhoz.

21/F

2011. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
64%

Ez egy szerep. Nem kell magadra erőltetned semmit sem amit nem érzel természetesnek. Akkor bújjon egy lány ha baja van és szeretetre van szüksége, de akkor is tisztában kell lenned vele, hogy valójában bajod van. A problémát meg meg kell oldani, nem elterelni róla a figyelmet.

Az a pasi aki azt várja el tőled, hogy bújj hozzá és ölelgesd, annak is valami baja van. Ő is csak egy szerepet akar játszani, a gondoskodós védelmezőset. Kutasd fel az okát, mert egy egészséges embernek nincs ilyesmire szüksége.

Tehát a válaszom az, hogy egy egészséges, öntudatos férfi nem. A fiúk meg gyakran igen.


32/F

2011. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Ha szeret,akihez bújni akarsz,egyértelműen orül neki,mert a Te boldogságodnak is örül.Persze a túlerőltetett,állandó /rámászás/ fárasztó is tud lenni.
2011. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Van egy könyv aminek egymásra hangolva a címe. Nagyon érdekes olvasmány. Egy amerikai pszichológus leírja az elméletét miszerint 5 féle szeretetnyelv létezik. A szeretetnyelv az az, ahogy az emberek ki tudják fejezni a szeretetüket a másik iránt. A legjobb ha két olyan ember jön össze akinek ugyanaz a szeretetnyelve. Az egyik ilyen szeretetnyelv például a testi közelség. Amikor úgy tudod kifejezni a szereteted, hogy odabújsz a másikhoz és úgy is érzed más szeretetét ha odabújik hozzád. Nincs semmi baja ezeknek az embereknek, csupán ez a szeretetnyelvük. Nekem is ez az, szóval én is szeretem a bújós lányokat. Ám nem mindenki ilyen. Akinek más a szeretetnyelve az nem feltétlenül szereti a bújós lányokat. Ajánlom ezt a könyvet, mert nagyon hasznos dolgok vannak benne.
2011. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon hasznos válaszokat adtatok:)
2011. dec. 10. 14:52
 16/20 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Nekem is ez a szeretetnyelvem, mivel számomra sokkal többet jelent egy ölelés pl, mint hogy 100x elmondják egy nap, hogy hogy szeretnek.:) Azt hiszem,erről van szó..:)
2011. dec. 10. 14:52
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ölelgetni a haverjaimat és eddig még egy sem szólt érte :) sőt maguktól megölelnek ha meglátnak :) (de mondjuk lehet azért mert tudják hogy nem szeretek puszival köszönni) [L/16]
2011. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet hülyén hangzik, de én úgy köszönök haveri társaságban, hogy férfitársaimnak kézfogás, nőnek ölelés és nem puszi, ahogy mások csinálják.szerintem sokkal személyesebb mint 3 puszi.
2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

amugy 22 vagyok.

jani

2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kockásfülűnyúl válasza:
Puding próbája az evés... Az élet attól szép, hogy bele kell tanulni és amíg tanulod addig próbáld élvezni is. Ja és nem baj ha nem profin sikerül elsőre legyen szó bármiről;) Tudod, tévedni emberi dolog, de azt beismerni királyi erény, tanulni a hibákból pedig szinte egyenlő a megvilágosodással;).
2011. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!