Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy a szex, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HammerFist kérdése:

Nem megy a szex, folyton lelankadok aktus közben vagy még elötte. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Első csajom.

Szeretjük egymást és magát okolja ez miatt hogy nem elég jó nekem.


2011. dec. 6. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyél több vitamint meg mozogj többet. Esetleg még intimtorna...
2011. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Első csajom és folyton lelankadok,de szinte semmit nem is érzek aktus közben sem,talán a gumi miatt.

Koncentrálni sem tudok igazán,meg furcsa is a helyzet mert tapasztalatlan vagyok.

Orális szexnél viszont nincs probléma.

2011. dec. 6. 12:30
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

na figyu!

nekem is ez volt a bajom. ugyanez. igaz nem első csajom volt, de nagyon szerelmes voltam belé, és full arra koncentráltam ,hogy neki legyen jó....aztán senkinek sem lett jó...és ő is magát okolta, hogy nem elég vonzó, mi közbe meg egyáltalán nem így van.

Aztán egyszercsak megtörtént...ugyvoltam vele, lesz amiylen lesz, ha szeret ezért nem dob ki, ha esetleg szarul sikerülne a dolog. ugymegdugtam, ahhogy illik, 2 órán keresztül toltam neki, nemvolt megállás, és el sem élvesztem...;) magamban folyton ezek a gondolatok jártak:

"ezkell, hogy dugjalak?! ezhiányzik?! nesze a k*rva anyádat te cafka", és izomból ami belefért toltam neki..;)

persze nemgondoltam komoylan ezeket, de ha ezen múlik a kapcsolatom akkor tessék..;)

meg is eltt az eredménye..;)

MEg nekem a gumival is vannak problémáim...egyszerűen nemmegy vele a mai napig sem..:( sokat digtam már gumiban, és alig élveztem...unalmas volt, mosmá nem is megy ugy legyek akármiylen kanos lelankad ha felúzom a gumit...

helyi fogamzásgátló cuccokat használunk + megszakításos módszerrel. (mielőtt elélveznék kiveszem a f*szom)

annyit meg csakvéd az a sz*r hogy az előváladékot kibeckeli...


szoval tüzeld fel amgad, hogy ha megdugod, megmarad a barátnőcskéd, és mindnkinek jólesz...

utána már mennifog..;)

ja meg én vettem iylen dragon power ...:) ijyen ajzószer...szerűség, elég olcsó, de nemrosz...:)

megnövekedett szexuális vágyad lesz tőle, felmegy a vérnyomás, és nkm a f*szom se lankadt annyira le első kör után..:)

2011. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hűha. :D hát ezt kipróbálom cimbora. Remélem beválik. Mert ha nem akkor otthagy ez 100%!

És rossz nézni hogy sír ez miatt meg hogy folyton magáthibáztatja.

2011. dec. 6. 12:38
 5/22 anonim ***** válasza:

[link]


és eztis próbáld ki

más póz, itt szükebb lesz a csajod, többet fogsz érezni...:) nekem ez az egyig best...itt minidg gyorsan elmegyek, mert szűkebb a csajom jóval..;)

2011. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég lenne annyi hogy ne lankadjak le hogy neki jó legyen. De köszönöm a jótanácsokat. :)
2011. dec. 6. 12:46
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Apró lépésekkel haladj előre,legyél türelmes.Nem leszel egyik napról a másikra falu bikája.Azt tudnod kell,hogy reggel a legmagasabb a tesztoszteron szinted,este pedig a legalacsonyabb..Válassz magadnak olyan gumit,ami extra vékony!Hagyj magadnak időt,inkább fordítsatok több időt orális szexre,addig is szokjátok egymást!A szex napján játszadozz el a gondolattal,hogy mennyire jó lenne vele szeretkezni,stb.Rá kell hangolnod magadat agyilag.Sok sikert és kitartást!Érzelmileg pedig mindenképp támogasd a barátnődet,nehogy már azt higgye,hogy nem elég jó neked!
2011. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat. Igyekezni fogok.

Megpróbálok mindent megtenni a siker érdekében csakhogy az enyém maradhasson.

2011. dec. 6. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Még egy tanácsot ha elfogadsz:

ha tényleg szerelmes vagy belé, őszintén szereted, akkor ne úgy tekints a dologra, hogy most szexelsz, hanem úgy, úgy szeretkezel-> szeretgeted!

Simogatás, csókok, érintések szex közben Akkora pluszt adnak a dologhoz, hogy el se hiszitek! Érezd amíg szereted, csókold, hogy te most érezni akarod a bőrét, minden porcikáját, szorítsd a csípőjét, simítsd végig a combját, hidd el, így leszel neki igazán különleges, és ez adja meg azt a varázst amitől úgy érzi, hogy te vagy a legjobb:)

Viszont a gumiprobléma is elég valószínű, hát ebben nem szívesen adok tanácsot:S:S De pl mi csak a közepe-vége felé szoktuk felhúzni.... :$

Viszont kipróbálhatnál különböző fajtákat!

Én ajánlom a fehér Masculant, Rossmannban-DM-ben lehet kapni, ez jóval vékonyabb nmint a többi,

ha szorít, és úgy érzed, hogy "megfullad", akkor bizony nagyobb kell, akkor Durex. Tudom-tudom, hogy nagyon drága:S viszont az ember talán inkább rászán egy kicsit többet, hogy ne kínszenvedés, vagy kellemetlen élmény legyen. Durexből van abból is az a pirosdobozos, vagy az aranycsomagos. Ezek a legdrágábbak, de nem véletlenül.

Ha ilyen "szorító" problémád van azt tudom még ajánlani, hogy egy nagyobb szupermarketben az óvszerespolcnál végignézegetitek az össze dobozt. Az átlag óvszerméret 52mm, amire nincs írva az valószínűleg ennyi, nemtudom melyik márkában láttam XXL-t az 54mm, viszont ehhez képest a Durex 55mm.


Nos... remélem tudtam segíteni, sok sikert!! (Y):)

2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Mert ha nem akkor otthagy ez 100%! "

ezt most komolyan mondod??????????

2011. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!