Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges valakit szeretettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakit szeretettel megváltoztatni? Nem magam miatt, ha nem is leszek vele (bár szeretnék), de szeretném, hogy ő boldog legyen. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze lehetséges csak kérdés hogy ha te nem leszel vele akkor megéri e vele vesződni....

de ha nem akarsz vele lenni akkor miért akarod megváltoztatni?vagy ő nem akar veled lenni?és egyáltalán miért akarod megváltoztatni?kis sztorit kérünk mert ennek hiányában nem sokat lehet mondani...mesélj kicsit magatokról...

2011. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ő szeret téged de te nem akarsz vele lenni vagy te szereted és ő nem akar veled lenni?szóval?
2011. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyéntől függ. Volt pár lány, akiket megpróbáltam megváltoztatni. Bunkók, lenézőek voltak, én mégis szerettem őket és jó voltam hozzájuk. Abban reménykedtem, hogy egyszer csak észreveszik magukat, de csak mégnagyobbakat rúgtak belém. Persze az is kérdés, hogy milyen irányban szeretnéd őket megváltoztatni, és miért?
2011. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért változtatnád meg? Ha szereted elfogadod, ahogy van és nem akarod megváltoztatni senki kedvéért...
2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó válaszoló csinálta, úgy nem lehet.

Vannak viszont olyan dolgok, amiken lehet változtatni, pl ha valaki zárkózott, visszahúzódó, nem mer közeledni emberekhez (nem feltétlenül csak párkapcsolat terén), vagy nem bízik az emberekben/barátaiban sem. Aztán rossz berögződéseken is lehet változtatni ("inkább nem is merem mondani, mi zavar, mert úgyis minden csaj csak hisztizik, ha szólok..." pl), ha ráveszed h tegyen az "elvei" ellen, és nem azt kapja, amit várt. Tehát az előbbi példánál, ő hisztire számít, te meg közlöd vele, h ok lehet igaza van, te is gondolkodtál már ezen, talán változtatni is kéne rajta. xD (pl. nem pofázol valamiről, ami őt látványosan nem érdekli.. :D szóval csak apróságokban...). Ha rájött, h az eddigi tapasztalatai nem általánosak, akkor talán más nagyobb dolgokban is nyitottabb lesz.

Ilyenekben lehet változtatni, nekem sikerült is már párszor, bár nem mindig.

Viszont ha valaki bunkó, akkor azon a szeretet nem segít, csak neked fog jobban fájni.

20/L

ui. hasonlóan mint te, nem mindig magamnak akarom megjavítani az embereket, de ha már megszerettem őket, örülnék, ha legalább ők boldogok lehetnének, és ha a saját hülyeségük akadályozza meg őket ebben, akkor erre nem árt rámutatni..

2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akard jobban tudni, mire van szüksége. Ha segítség kell neki, majd kér.
2011. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!