Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy maszturbáltatok először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maszturbáltatok először?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Már nagyon szeretnék maszturbálni. Úgy vonz a dolog, de nem merem. Nem a csiklómat szeretném izgatni. Ti hogy kezdtétek? Nektek is volt ilyen "félelmetek"?

(Tudom, hogy 18 évesnek kéne lennem, hogy ide írjak, de máshol nem tudom megkérdezni és érdekelne.)


2011. dec. 6. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem először csak próbáld csikló izgatással, ha ennyire félsz :)
2011. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%
A legelső maszturbálásomnál anyukám segítségét kértem , végig fogta a kezemet míg el nem értem az orgazmust.
2011. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 13 évesen maszturbáltam először mikor láttam a Music Maxon, hogy a néni a nuniját simizi. :D Én is így csináltam aztán szaladtam a WC-re mert azt hittem bepisilek. Akkor még nem tudtam, hogy ez természetes érzés... :D
2011. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyedül sokkal nehezebb :-)
2011. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Nos először is beöltöztem rendőrnek,aztán szépen elkezdtem levetkőztetni magam.Eszméletlen jól csináltam,utánna pedig ráültem a villanypóznára és megbaszott a 220.
2011. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Értheto a félelmed, mert ha úgy maszturbálsz mint a felnottek, kiütgeted a szuzhártyádat, és azzal lényegében elveszíted a szuzességedet is. Csak ujjazással próbálkozz!! Pasi vagyok, de ezt ajánlom. ;)
2011. dec. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ülj le rakj be egy plüssöt,plédet a puncidhoz és riszálj,dörzsöld. Én mindig így csinálom
2014. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!