Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy új osztálytársam tetszik szeptembertől. Suli elején kétszer hazakísért egy darabig. Többen mondták, hogy 'elmerengve' néz. Viszont megkérdezte tőle egy csaj, hogy ki jön be neki. A padtársamat mondta, és egy másik csajt.

Mikuláson őt húztam. Odaadtam a csomagot neki, és odahajolt hozzám, és puszi-puszi. Ő egy csajt húzott, és neki csak odaadta puszik nélkül.

17l


2011. dec. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg,de szerintem ne gondold túl...:( 21L
2011. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értettem! :D
2011. dec. 6. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehezedre esik odamenni hozzá, mi? :D:D

Ha szeretnél tőle valamit, adjál neki valami konkrét jelet ^^


21F

2011. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy menjek oda hozzá, kérdezzem meg hogy van, stb, és majd jön magától?
2011. dec. 6. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
igen:)
2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!