Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba de jóval idősebb nálam. És nagyon messze lakik tőlünk (kb. 4órára) de ez nem is olyan nagy baj. Mert találkozni tudnánk de a srác azért úgy mondd híres. De nagyon szeretnék vele összejönni t i mit javasoltok 15/L
2011. dec. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

1. mifelénk a távolságot mérterben, kilométerben mérik

2. ha annyira tetszik, szólítsd le, elegyedj vele beszélgetésbe.

2011. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

járjál vele ha meg tudod oldani.. :)

(miért ne lehetne órában mérni a távolságot, nekem h 100 km nem mond semmit, attól még nem tudom elképzelni, hogy milyen messze van.. ajka-veszprém távolság nekem 45 perc nemtom mennyi km-ben, de fölösleges is.)

2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod Pest-Miskolc távot egy 1.3-as Suzuki Swift-el 2 óra alatt teszem meg. Barátom Suzuki gsxr 1000 (gyorsasági motor) ennyi idő alatt megteszi a Pest-Kassa távot is akár, ha annyira sebességmámoros állapotban van.
2011. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja igen 1. voltam
2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tudodki03 ***** válasza:
Én jártam egy sráccal aki eléggé messze lakott tőlem és csak párszor találkoztunk de nagyon szeretem most is és ő is csak az a baj hogy már barátok vagyunk csak:/ de ha te többször is tudsz vele talizni akkor hajráá :))
2011. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!