Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mberek! Há mi ez?!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdem, mitől van az, hogy manapság már az összes "szerelem" facebookon születik és zavarja egy lányt, hogyha egy fiú, akinek tetszik, élőben próbálkozik nála? De ha facebookon egy hasonló kvalitású fiú randira hívja, akkor már nedvesedik? (Kicsit talán túlzok a kifejezésekkel, de kb. ez van)
2011. dec. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövidített formáját se láttam még annak,hogy "emberek".:)
2011. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Mberek!" Mubarak... Pusztul lefelé a magyar nyelv.
2011. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Áhh nekem tetszik.:D
2011. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem vágom a témát, a fészbúkot is mélységesen megvetem, de az Mbereken besírtam :D
2011. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 /Anita_'94/ ***** válasza:

Még mindig ezen szakadok :D

Közben az agyam is bepörgött és ilyenek jönnek belőle:

MSE

LMér

Nikő

2011. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, Mberek! Lépjünk túl ezen a szóalkotáson, jó?... :D


Kérdező, szerintem ez azért nincs így egészen, legalábbis nekem egyáltalán nem jön be ez a fészbúkon ismerkedős dolog. De amúgy sok ember pl. jobban tud kommunikálni neten keresztül, náluk ezért lehet ez.

2011. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akkor megmondom először is, hogy az "Mberek" egy véletlen baleset volt... Akkor vettem észre, amikor elküldtem a kérdést, utána meg nevettem egy jót. :)
2011. dec. 7. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező,te egy nyelvújító vagy(még ha csak véletlenül is):D
2011. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!