Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól mert felfáztam, késhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól mert felfáztam, késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
néha néha fájdogál egy kicsit, de semmi..csak a felfázás miatt kicsit véres pisi volt..meg a párommal csináltuk gumi nélkül,kb. 1 percig..remélem,hogy előváladék nem távozott..
2011. dec. 7. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Előváladéktol nem leszel terhes azt csak azok mondják akik ezt olvasták valahol azonban gyakorlatban soha senkitől nem hallottam és sehol nem olvastam,hogy teherbe estek volna férfiorgazmus nélkül.Igen késhet felfázástól.
2011. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
67%

Az előváladék is tartalmaz kis mennyiségű spermiumot, tehát előváladéktól is teherbe lehet esni. (Bocs, első, de ezek tények, és vannak, akik így estek teherbe, még ha te nem is hallottál ilyenről.)


A felfázástól is késhet a menstruáció, persze, szerintem valószínűbb, hogy neked emiatt késik. Kezeltesd ki a felfázásodat, vegyél a biztonság kedvéért egy terhességi tesztet és csináld meg.

Legközelebb meg védekezzetek és akkor nem kell találgatni, hogy miért késik.


Gyógyulj meg!

2011. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát magyon remélem,hogy a felfázás miatt késik, mert nagyon kevés volt az az idő,ahogy gumi nélkül..köszönöm a választ!
2011. dec. 7. 13:58
 4/7 B.B05 ***** válasza:
Igen, késhet. Meg attól is, hogy túl boldog/szomorú/stresszes/nyugodt/kialudt/kialvatlan... (és még sorolhatnám) vagy napok óta. És az is igaz, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz!
2011. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
bocs második de 9 éve sexelek megszakitással ugyhogy ne okoskodj.
2011. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bánomisén ***** válasza:
100%

19:00

Gratulálok, szerencsés vagy! :-)

Gondolom, amikor majd terhes maradsz ilyen "védekezés" mellett, akkor meg idejössz majd sírni. De ne aggódj, neked is segítek majd jótanácsokkal :-)

2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg csak ideges voltam,meg a megfázás miatt késhetett. Ez igy egybe. köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!