Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a barátnőtök megoperá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök megoperáltatná valamilyét, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Én az orromat szeretném majd megműttetni. Új arc..nem tudom, hogy fogadná a pasim, nem mondtam neki még. Régóta meg akartam tenni, csak pénzem nem volt rá.
2011. dec. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mivan cica nem kerültél sorra?
2011. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Picit off téma, de én nagyon meggondolnám az orrplasztikát a helyedben. Egy operációmániás ismerősömnek elég durván elrontották, és azóta kb 4× feküdt kés alá, hogy rendbe hozzák. A füléből építgetik át a porcokat az orrába... Személyesen ismerem a csajt, nem kitalált történet, akár elérhetőséget is adok privátban. A másik, hogy mivel porcba piszkálnak bele, elindulhat a porcosodás, és rendszeresen kell majd nyiszáltatnod magad, hogy ne deformálódjon el teljes mértékben az orrod. Inkább a melledbe tegyél szilikont, mint ez... Nagyon eltorzíthatod vele az arcod.

Ráadásul, párod elfogad úgy, ahogy vagy, mi a fenéért akarod átkaszabolni magad, ha szeret??

2011. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a francért kell ezt??? Én nem akarnám hogy operáljon magán akármit is, de az ő dolga, nem szólnék bele. viszont ha csúnya lesz miatta akkor elhagyom :D (mondjuk ha feltölteti kollagénnel az ajkait és olyan lesz mint egy lufi ) :D
2011. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már mondtam, hogy ne a zorrod, hanem a zagyad plasztikáztasd.
2011. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A ronda és használhatatlan péniszem emlékeztet rá minden ébren töltött percemben arra, hogy minden sebészeti beavatkozás vágással kezdődik és heggel végződik. Csak akkor szabad, amikor már tényleg komoly gondot okoz valami és akkor is a lehető legkevesebb veszteséggel és átalakítással...
2011. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!