Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Mit akarhat tőlem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem forgalomban vezetni és az oktatóm elég pajzán kifejezéseket használ meg a szexel példálózik. Olyanokat kérdez,h én a barátommal csinálom-e meg,h miért nem hordok magassarkút:és fél órákat tud erről beszélni!(a pasas olyan 190cm magas én meg hát 160). Meg,h abban jobb lenne a fenekem is.Meg tegnap azzal kezdte,h ma már gondolt rám...Meg minden félét mesél magáról. Bár én az olyan fajta kérdésekre nem válaszolok./az apám lehetne/
2011. dec. 8. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy mit akar, csak nem mer komolyabban lépni. Ha egy kicsit nyitottabb lennél már régen elkapott volna. Így viszont nagyon vigyáznod kell. Próbáld meg elterelni a témát, vagy ha nagyon gáz a helyzet kérj egy másik oktatót!
2011. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod kérj másik oktatót, (nem tudom lehetőség van-e rá).

Vagy beszéld meg a pasassal, hogy sürgősen hagyja abba ezeket a megjegyzéseket mert sértőnek találod nőiességedre, vagy valami hasonló.

2011. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak azt hiszi vicces. nekem is volt ilyen tanárom de én leordítottam a fejét mikor azt monda hogy táncoljunk mondtam rá hogy pedofil és feljelentem azóta hozzám se szól és békén hagy. szerintem te utalgass rá hogy nem tetszik amit csinál és hogy zavar.
2011. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj másik oktatót. Ha megsérted vagy visszautasítod, akkor szemétkedni fog veled.
2011. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj,h nem kérhetek másikat.:S Már mondtam neki finoman,h nem kéne ilyeneket mondania,de csak folytatja...
2011. dec. 8. 14:56
 6/7 nastic ***** válasza:
mi lenne ha durván mondanád neki? Ugyis a vizsgáztatónak kell megfelelned nem az oktatónak majd
2011. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz jogsit hagyd magad neki ...
2011. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!