Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán hiányzik a szerelem érzése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán hiányzik a szerelem érzése?

Figyelt kérdés

Bódító gyönyör kap el, ha megérinthetek egy pompázatos anyagú ruhadarabot,ha megtalálom a kedvenc parfümömet a katalógusban,és még ennél is sokkalta méretesebb mámor kap el,ha megérkezik,és újra érezhetem azt az émejítő illatot..Boldog vagyok,ha láthatom,miféle színek sokaságában tarkallik az égbolt.Kiráz a hideg,ha a hűvös,váratlan szél megsimítja a nyakamat.Olyan,mintha tüzes,forró lehelet bajódna lüktető artériáimnál..

Minden ilyen véletlenszerű pillanatban,elkap a szerelem varázsa,érzése,és a vele járó endorfinok megsokszorozódnak,csordákba tömörülnek.

Talán a magány kiélezett karmai mélyesztgetik lelkembe hegyüket?


2011. dec. 8. 16:02
1 2
 1/15 szamóca.. ***** válasza:
hát vagy a magány, vagy az mdma...
2011. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
'Kedves' vagy.. :)
2011. dec. 8. 16:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Huh, a te barátod se lennék. :D
2011. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ennyire érthetetlen a kérdésem?!
2011. dec. 8. 16:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez de szép... még szebb lett volna ha az émelyítőt helyesen írod le :)
2011. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamóca.. ***** válasza:

mindenki érti a kérdésed, annyira nem vagy költői és annyira mi sem vagyunk műveletlenek.

...egyszerűen kiröhögtünk, hogy őszinte legyek.

tudod ez olyan groteszk dolog, mint mikor egy pitbullt balettruhába öltöztetsz és a "my heart will go on"-ra táncolsz vele önfeledten.

2011. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt kérem, művészi szabadságnak hívják. :)
2011. dec. 8. 16:21
 8/15 A kérdező kommentje:
'szamóca' Elég undorító, hogy egy fránya gyümölccsel azonosítod magad. :) Siettem,elnézést hogy nem lett 'költői'. Nem ez volt a célom. Voltam már költői,csak akkor 1. lettem országos versenyen. :)
2011. dec. 8. 16:22
 9/15 szamóca.. ***** válasza:
hát én nyáladzásnak nevezem, de legyen neked.
2011. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért mert egy ZERO LIGHT vagy. :)
2011. dec. 8. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!