Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakulóban van (volt?) valami, de hirtelen elkezdett velem egész másként, valahogy hidegen viselkedni. Ez azóta van, mióta anyámmal beszélgettek, merthogy jóban vannak... Anyum állandóan belekavar a dolgaimba, minden lében kanál, sőt, rögtön két kanál is. Nem tudom, miket mondhatott rólam, de semmit jót, az biztos, másoknak is folyton szid, akkor nyilván vele sem beszélt másként. :S De nem tudom, mit mondhatott konkrétan, és megkérdezni is felesleges lenne, mert nem mondaná el úgysem... De most mit csináljak, hogy mossam ki magam valamiből, amiről azt sem tudom, hogy micsoda??? Teljesen padlón vagyok, én szeretem ezt az embert, és nem bírnám elviselni, ha az anyámmal való konfliktusaink tennék esélytelenné, hogy boldog legyek...
2011. dec. 8. 18:27
 1/1 anonim válasza:
Ha anyukáddal nem tudsz beszélni a dolog, akkor a fiút kellene kérdezned és elmondani az érzéseidet felé. Ha elbuksz, akkor se fogsz reménykedni, könnyebben tovább tudsz lépni, mint így hogy vársz a csodára
2011. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!