Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen szűk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen szűk a hüvelybemenetem? - többi lenn

Figyelt kérdés

Párommal ha együtt vagyunk, alig tudjuk őt belém tuszkolni, illetve nem is sikerül (előtte nem voltam még senkivel, magamban sem "nyúlkáltam"). Voltak velem vegyes tapasztalataink. Ez most azért van, mert nem "gyakoroltunk" még eleget (ahhoz hogy kitáguljon a vesztibulum), vagy túl száraz vagyok? Általában fáj is az egész. Valaki hasonló tapasztalattal?

- rajtam szórakozó olvasók kíméljenek -


2011. dec. 9. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

mióta szexeltek?azt neked kell tudnod,h elég nedves vagy-e.

nincs valami baj odalenn?pl gomba?

2011. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy nem vagy eléggé felizgatva amikor próbálkoztok, vagy tényleg ilyen szűkkel születtél, esetleg a pasidé túl vastag hozzád. Amennyire eddig olvastam itt-ott kitartással lehet tágítani a dolgot ez az elején még illúzió romboló lehet de idővel meghálálja magát :) Ha szűk és gyorsan akarsz rajta tágítani (az átmérőhöz képest túl vastag pénisszel behatolni) akkor az bizony fájdalommal járhat. :S Keresgéljetek neten hátha találtok valami jó tanácsot. Persze a sikosítót is meglehet próbálni, de azt hogy száraz vagy-e azt észrelehet venni :) 21/F
2011. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "voltak velem vegyes tapasztalataink"???
2011. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt neki seggbe biztos. de az nem az a luk...
2011. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nő fel van izgulva, be tud hatolni egy férfi. Leszámítva a nedvesedési problémát. Valóban kívánod?
2011. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy túl szűk vagy. Erre szokták azt mondani, hogy gondolj bele, egyszer onnan egy baba fejének, vállainak kell kiférnie, nehogy már egy pénisz ne menjen bele.

Az irományod alapján szerintem pont azzal van a gond, hogy "tuszkoljátok"... Nem tuszkolni kell, meg erőlködni, mert attól csak feszült leszel, jönnek a gondolatok, hogy "már megint nem megy", a kétségbe esés, hogy valami baj van veled, így meg persze hogy nem megy!!

Lazuljatok el, adjátok át magatokat az élvezetnek és nem kell azonnal a lényegre térni. Én már jópár éve élek szexuális életet, de az elején még most is sokszor fáj. A párom elég termetes méretekkel rendelkezik ráadásul, így sokszor rákell szólnom az elején, hogy kicsit lassabban. Nem kell rögtön betolni az egészet és adj neki, csak türelem... Először csak tegye a bejárathoz, mozoghat kicsit úgy is, ha elég nedves vagy, mindig mehet kicsi lökésekkel szinte miliméterről miliméterre lassan beljebb, amíg tövig be nem ment. Pár lassabb lökés még, aztán mehet úgy, ahogy tetszik.

2011. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a vegyes tapasztalatok: volt már jól sikerült együttlét párszor. Aztán hosszabb ideig szünetelnünk kellett és azóta megint nehézkes a dolog. Már neten is utánaolvastunk sok mindennek. Köszi az eddigi válaszokat is, biztos igazatok van (több dologban)
2011. dec. 9. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!