Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem bírom tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem bírom tovább? (LENT! )

Figyelt kérdés
Van egy csaj osztálytársam (am én fiú vok) és nagyon izgat már évek óta szexuálisan csak az a baj h ő undorodik tőlem, de én egyszerűen nem bírom(ma is láttam a bugyiját), ha a nevét meghallom már áll a farkam és folyton az van bennem h megerőszakolnám mit tegyek SOS lécci segítsetek és az értelmetlen hozzászolásokból nem kérek!
2011. dec. 9. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hidd el haver, totál megértelek.


Én már jó pár éve szenvedek a lányok miatt, ők valamiért nem akarnak tőlem semmit sem, pedig mondták már, hogy aranyos, helyes, szép szemű fiú vagyok, de mégis valami tahó barommal járnak inkább. Engem meg el is felejtenek utána. :(


21/F

2011. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd jön egy olyan lány, aki akar tőletek valamit. Addig meg moderáljátok magatokat!
2011. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Ami a kirakatban az eladó"
2011. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ne erőszakold meg!
2011. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első, szerintem ennek a srácnak esze ágában sincs JÁRNI azzal a lánnyal... A járás meg a 'jajdemeg****nám' nem egy kategória (A lányoknak legalábbis nem, ergo mi is kínlódunk miattatok rendesen.)
2011. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ezt értem de én már annyira vonzódok hozzá szexuálisan h nem bírom főleg úgy h egy osztályba járok vele
2011. dec. 9. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Korod?


Amúgy meg olyan nincs, hogy nem bírsz uralkodni magadon. Normális esetben! Nem vagy állat, akit az ösztönei irányítanak, ezt tartsd szem előtt, max suliba menet előtt üríts tárat, suliban meg foglald le magad mással.

2011. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 problem?:D ***** válasza:
Forever alone bro
2011. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
am 15 vok
2011. dec. 9. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:
XD
2011. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!