Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik megbecsülik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik megbecsülik ha egy csajnak szép a TERMÉSZETES melle? Vagy nekik mindegy hogy természetes vagy szilikon, csak legyen szép?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 20:31
1 2 3
 1/28 danman ***** válasza:
79%
A műmell nem lehet szép, ebből következik, hogy megbecsüljük a természetes mellet. Én legalábbis.
2011. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a natural jön be. Nem szeretem a tuningoltat, Oké, szép meg minden, de nekem nem az igazi...
2011. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
A nőt becsülöm és nem a mellét.... A nő miatt szeretem a mellét és nem fordítva...
2011. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nahh , már vártam a bölcs, megmondó embert :D
2011. dec. 9. 20:36
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
A mű nem lehet szép?:DHát én láttam már nem is egy nagyon szép műmellet.Őszintén szólva a férfiak többségének tök mindegy,csak ne legyen picurka.
2011. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A többieknek akik tudtákértelmezni a kérdést:

Tehát akkor inkább ez: [link]

mint ez?:


[link]

2011. dec. 9. 20:40
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés nem a párkapcsolat témáról szól. A kérdésben a mú és az eredeti cicit kell összehasonlítani. Megértem, amit a 3. írt, én is így érzek barátnőm iránt (nem a melle miatt szeretem). De előtte, mikor volt egy pár egyéjszakásom, akkor nem a nő miatt, hanem a teste miatt voltam vele.
2011. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Na, a kérdező meg is előzött az értelmezéssel kapcsolatban...
2011. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
csak a természetes szépség;) :)
2011. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
én a természetes szépség híve vagyok, ha kics, ha közepes ha nagy a melled, úgy jó, ahogy vagy én így szeretlek!!!
2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!