Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a csajok túl izmosak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a csajok túl izmosak? Nem tetszenek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 9. 22:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

23:53

Ezek neked kicsit sportosak?Azért van rajtuk rendesen.Szebbek,természetesebbek,nőiesebbek mint a tieid.

Túl vaskosak a végtagjaik(főleg utolsó kettő).

2011. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
igen , amiket ő linkelt szerintem is már kicsit férfiasak.
2011. dec. 10. 19:34
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, ez van. És 0% homo beütésem van. Ha ezekre van mondva, hogy túl izmosak, akkor aszondom oké, érthető, tényleg nem hétköznapi jelenségek. Arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a kérdező linkjei ellenben még bőven nem ez a kategória, és túl izmosnak is erő túlzás nevezni őket. Ugye, mint írtam, dülledő izmok egyiken sincsenek, vagy mutassatok rá, ha nem vettem volna észre. (A második hasára mondjuk mondható valamilyen szinten. De a karján semmi nincs.)
2011. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
hát..az elsőnek a karja sztem már elég "durva" :) de amúgy szerintem sem túl izmosak én vhogy így szeretnék kinézni(bár most az uccsó előttihez hasonlítok)
2011. dec. 10. 22:07
 25/29 anonim ***** válasza:

a kérdező linkjei szerintem sem nevezhetőek túl izmosnak de kicsit sportosnak sem:)

Az elsőnek azért rendesen dülled a karja a 2.3-nak meg a comnja.De akinek az a norma mint neked, persze észre sem veszi,semmiség neki az ennyi izom.

Egy nőt ilyen hatalmas izompárnák (mint a tieiden)nem szépitenek meg sztem ,de a kisportolt test mindenképp.

2011. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Amiket 23:53 linkelt, azok nekem tetszenek, de azt mondom, hogy onnan ne tovább. Igazából egy időben szerintem gyengébb voltam, mint azok a csajok, és úgy voltam vele, hogy "na ne már". :D Most sem vagyok izomkolosszus, nem is akarok az lenni, de megtanultam értékelni az ilyen lányokat, és valóban tetszik is.

23/F

2011. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hát, amikor 33 centis volt a bicepszem, egy fiúk egyik fele elkerült, de a másik fele meg imádott. szóval, ez is csak ízlés kérdése. de rengetegen imádnak, szóval nem aggódom, hogy nem találok magamnak pasit :D

21/L

2012. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

@kati91

A 33 centi azóta csak nőtt? Vagy hogy, hogy akkoriban nem tetszett a fiúk felének?

2012. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A fiúk ízlése változó: van akinek ez bejön, van akinek nem. van, aki a szőkéket szereti, vagy aki meg csak a szőkéket nem. ennyi. de van elég fiú a világon, szóval az ízlés miatt nem aggódok :D

amúgy nem lett nagyobb azóta.

2012. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!