Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig küzdenél egy nőért és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenél egy nőért és miről vennéd észre hogy le akar koptatni? Ha nem is tudatosan és nem tudja mit akar azt miről vennéd észre hogy a lekoptatás tudatos e vagy pedig csak egyszerűen nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebbe belezavarodtam...:S
2011. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha le akar koptatni akkor nem beszél hozzád mikor beszélsz vele, próbálja rövidre fogni. Ha lát akkor inkább oda se néz, kerül téged.


Én ha azt veszem észre hogy abszolút nem érdeklem akkor adok még a dolognak egy kis időt és ha nem változik semmi akkor hagyom.

2011. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem biztos, hogy ha nem tetszel neki akkor mindig rövidre fogja a mondóját. Hány és hány olyan félénk lánnyal találkoztam akinek bejövök, de mindegyik olyan zavarban volt, hogy két szót alig tudott magából kipréselni. Ha nem jössz be neki, annak más jelei vannak. Pl ha odamész hozzá, akkor neki mindig hirtelen dolga támad, vagy átül más helyre, nem is mosolyog egyszer sem, mindig unott képet vág. De ha nem is jössz be neki, de el tudod érni, hogy jó poénokkal folyton megvetetted, akkor hirtelen nagyon meg tudsz szépülni a szemében. A nők így működnek.
2011. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!