Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon sovány lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon sovány lányokat szexinek, vonzónak találjátok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 10. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen.:) Akinek göndör a haja, az egyenest akar, akinek egyenes, az göndört stb.
2011. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Nos lehet hogy én vagyok fura, de az ennyire vékony nők nagyon bejönnek nekem. Olyan kis törékenyek, védeni és babusgatni valóak! :) Ha még hozzá helyes arca van és szép szemei attól teljesen elolvadok! 27/f
2011. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Sajnos ilyen az alakom nekem is.:(( Hiába sportolok,és eszek sokat nem tudok hízni.
2011. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szexi hogy megdugjam és nyaljam egész este de nem szép az bizti. :)

27F

2012. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dehogy is, okádék mind. MEg jó nagy fejök van a vézna riszrossz kis testük mellet. Bénán néznek ki nagyon. Az arany középút híve vagyok, karcsú keményhúsú sportos buja lányokat szeretem, nem pedig ezeket a vézna szörnyetegeket.
2013. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
13 as azért ott gondok vannak. Eleve amennyi többletet megeszel, azt le is dolgozod az eddzésben, akkor ne is csodálkozz. Bizony a vékony alkattal kö kemény dolog a tömegnövelés. Én egész nap eszek férfiként és persze eddzek de nagoyn nehezen megy fel a kiló. Igaz testzsír nélkül nyilván! Csak ahhoz bizony kő keményen enni is kell ám! És nem szar kajákat. Mindkneinek megvan az a mennyiség, amitől már megindula a tömegesedése. CSak van akinek embertelen mennyiséget kell begyűrnie magába. Ez van. De még mindig jobb, mint azok akik nagyon hízékonyak, és zsírosodnak. Az a legrosszabb verzió.
2013. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!