Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elengedni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni magam a barátom szülei előtt, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Barátomnak a szülei elváltak,apukájának van egy élettársa.Apukájának az élettársának van egy fia aki velük él és van neki egy barátnője már nem is tudom 3 éve kb.És hát már nagyon szoros a kapcsolata a barátom apukájával és élettársával,meg hát szinte minden nap ott van náluk.

Én viszont kb 4 havonta látom őket.És valahogy olyan furán érzem magam,hogy Ő (mármint a barátom tesójának a barátnője) neki milyen szoros a kapcsolata a barátom szüleivel én pedig csak egy második vagyok aki 4 havonta megjelenik:/

Nem érzékelteti senki ezt,és ha a barátomnak mondanám úgyis azt mondaná hogy ez hülyeség.meg amúgy is nagyon kedvesen viselkedik velem mindenki.de mégsem tudom önmagam adni és mindig ahányszor ott vagyok úgy izgulok és visszafogott vagyok:(

Remélem értitek és köszönöm szépen aki válaszol:)

17L


2011. dec. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pukiznod kell, engedd csak el magad, nem jó visszatartani. :-)

Nem kell paráznod, szerintem téged is biztos kedvelnek, beszélgess velük többet.

2011. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D jó,nem úgy értettem:P

amúgy köszönöm hogy válaszoltál:)

de nem tudom miről beszélgessek velük:(

szoktam velük beszélgetni persze,de mindig úgy félek hogy rosszat mondok vagy nem tudom:/

2011. dec. 10. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
ne parázd túl, ne gondolkodj/találd ki hogy mit mondasz nekik..ne tervezd meg előre, hanem legyél spontán, ahogy jön..
2011. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez van,barátom testvérének 4 éve van egy csaja,én meg csak 1 éve vagyok,de nem izgat különösebben a dolog,sztem te se zavartasd ezért magad,ha nem viselkednek veled úgy,akkor nincs gáz,előbb-utóbb te is olyan kapcsolatba leszel velük :)
2011. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lődd le magad,én is azt teszem.
2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat:)
2011. dec. 14. 19:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!