Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pillanatragasztós lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillanatragasztós lett a farkam, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Az előbb akartam fürödni, már leöltöztem és miközben engedtem a vízet úgy gondoltam megragasztom addig a cipőm. Véletlenűl nagyon megnyomtam és rácseppent a farkamra. Odaragadt a fityma a makkomhoz. Segítsetek! Mit tegyek? :( Ha lehet gyorsan.
2011. dec. 11. 00:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
azthiszem mindjárt mész fuckyeahgyakaroira. :DDD amúgy nagyon béna vagy. :DD
2011. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Legalább kemény. És dörzsis. :)


Ha komoly a kérdés, akkor hagyd a francba, pár nap után talán elengedi a bőrt, ahogy a hámsejtek cserélődnek.

2011. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Én egy fél napig se bírom tovább, éget és húzódik. De biztos, hogy le fog kopni? :(
2011. dec. 11. 00:13
 14/32 anonim ***** válasza:

Húú... bakker:S Ez gáz.


Nem tudom, hogy mit lehetne csinálni vele... Tudom, most nem segítettem ezzel, de nem tudtam elmenni a kérdés mellett. Legközelebb jobban vigyázz!

2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a farkadról nincs szó, de szerintem segíthet:

Elsősegélynyújtás

Belégzést követően a sérültet vigyük friss levegőre. Ha a rosszullét fennmarad, forduljunk szakorvoshoz. Bőrre jutáskor ne húzzuk szét az összeragadt bőrt. Tompa tárggyal, például kanállal finoman szétválasztható, előnyösen langyos szappanos vizes áztatás után. A cianoakrilátok megszilárdulás közben hőt adnak le. Esetenként egy nagyobb csepp égést okozó hőmennyiséget szabadít fel. Az égést a ragasztónak a bőrről való eltávolítása után a szokásos módon kell kezelni.

Ha az ajkak véletlenül összeragadtak, meleg vízzel mossuk a szájat, és minél több nyállal nedvesítsük belülről. Hámozzuk vagy sodorjuk szét az ajkakat. Ne próbáljuk széthúzni az ajkakat közvetlen erőhatással.

Ha a szem összeragadt, nedves párnára helyezett meleg vízzel válasszuk szét. A cianoakrilát könnyeztető hatás közben köti a szemfehérjét, ez segíti a ragasztó eltávolítását. Tartsuk lefedve a szemet a teljes kinyitódásig, rendszerint 1-3 napig. Ne erőltessük a szem kinyitását. Orvoshoz kell fordulni, ha szilárd cianoakrilát részecskék vagy bármely más dörzsölő hatású anyag került a szemhéj mögé.

Lenyelés esetén ellenőrizzük a légutak átjárhatóságát. A termék azonnal polimerizálódik a szájban, így csaknem lehetetlen lenyelni. A nyál lassan (néhány óra alatt) elválasztja a szilárd terméket a szájtól.

(ötödik voltam)

2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
nem.a ragasztó továbbfolyt és elzárul majd a húgycsöved is meg minden és nemfogsz tudni hugyozni és akkor vagy felrobban a farkad,vagy le kell vágni.
2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

00:14-es:


Moderáld magad! Ne káromkodj, más sem teszi és ne sértegesd a kérdezőt!

2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj ügyelet van. Senki nem fog kiröhögni, véletlen volt.

Ha tényleg vérzik és fáj, akkor menj el vele.

Ha faluban élsz, akkor is van ügyeletes orvos. Egyedül semmiképp se próbálkozz ezt leszedni, gondolom érzed mennyire sikeres volt eddig is. Szóval go doki, minél előbb!

2011. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ember hülye vagy? Komolyan mondom azonnal menj orvoshoz, az egészséged a legfontosabb. Tegyél rá jeget vagy valami, öltözz fel, ne legyen erekciód, szólj egy ismerősnek/szülőnek/segítőkész embernek, aki be tud vinni a kórházba, ha gáznak érzed, hogy beszélj róla, találj ki valami hihető más problémát. De tényleg, ezzel muszáj orvoshoz menned, az ilyen dolgokkal nem szabad szórakozni!!!
2011. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
a pillanatragasztót a hígító oldja. de szerintem orvos tesó. :/
2011. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!