Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elejében nem érdekeltem, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elejében nem érdekeltem, csak beszélgettünk néha, de mostanában egyre többet keresi a társaságomat, mondja, hogy hiányzom, ezek szerint tetszem neki? Nekem ez olyan valótlannak tűnik!

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:40
 1/4 glekfan válasza:

Fiú/lány???

Lehet hogy bejössz neki!De akkor úgy csináld hogy sokat nevessetek és ne annyit hülyéskedjetek mert akkor olyan kapcsolat is ki alakulhat hogy a legjobb barát :/

2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne annyit hülyéskedjünk, ezt hogy érted?
2011. dec. 11. 20:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha sokat nevetünk, az már szinte hülyéskedés, vagy nem értem mire gondolsz.
2011. dec. 11. 20:32
 4/4 glekfan válasza:
Nevessetek egymás hibáin de ne úgy hogy ki röhögöd hanem udvariasan!Meg ne szórakozzatok egymással(hülyéskedj) hanem ha vele vagy legyél erős,bátor még akkor is ha félsz,legyél mellette kemény de vele szembe gyengéd!
2012. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!