Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most jó sokáig nem végzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most jó sokáig nem végzek önkielégítést, akkor majd esetleg tovább tart a szex?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 17:23
 1/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Ha van szexre lehetőséged, alapból nem értem, mi szükség van önkielégítésre...
2011. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pont hogy nem
2011. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LadyLee ***** válasza:

Szerintem pont ellentétes hatást érsz ezzel el.


A "ha van lehetőség szexre, minek önki" hozzászólást meg nem is értem. A kettő nem egy kategória és nem felcserélhető egymással. Szerintem legalábbis.

2011. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk most 2perc alatt simán végzek magammal, akár 4xis. Szóval ha ritkítom ezt a számot, először napi 1-re, aztán 2naponta, és így tovább akkor növekedhet a magömlés késleltetésének ideje?
2011. dec. 11. 17:44
 5/8 LadyLee ***** válasza:

Már válaszoltunk:


NEM elvileg ettől inkább rövidülni fog az idő, amit kibírsz.


De a szex nem olyan, mint az önkielégítés. Az, ha x idő alatt elmész, ha magadnak csinálod, nem jelenti azt, hogy egy lánnyal is annyit "bírsz" majd.


Szűz vagy még és előre aggódsz, vagy van valami rendes okod arra, hogy trenírozni akard magad?

2011. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy szűz vagyok.
2011. dec. 11. 18:07
 7/8 LadyLee ***** válasza:
Akkor szerintem idő előtt ne túráztasd magad és ne kombinálj. Ha egy lánnyal vagy, teljesen más, mint ha magadnak csinálod. A legtöbb pasi az általa leírt szintidőben végez magával, míg az ágyban, nővel bőven képesek arra, hogy megfelelő ideig bírják. Ne aggódj előre, felesleges.
2011. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szét fog robbanni a tököd, haver! Akkorát fogsz élvezni fél perc múlva, hogy átlövöd a 10 centis betonfalat! Ránts rá, hülyegyerek! :-)
2011. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!