Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatnak? Kalandot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatnak? Kalandot vagy többet?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a történetem, nem vagyok rá büszke. Teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy mit rontottam el és azzal is, hogy mik lehetnek a következményei. Mégis kíváncsi vagyok rá, hogy szerintetek megoldható még a helyzet vagy hanyagoljam a dolgokat?

Azzal kezdeném, hogy nem voltam soha hasonló helyzetben, és én magam is kellemetlenül érzem magam.

Megismertem egy srácot még szeptemberben, és egyből megvolt a vonzódás, már akkor történt köztünk valami. Azóta jobban megismertem, barátok lettünk, többször kavartunk, én pedig beleszerettem. Elég hullámzó a viszonyunk, nem tudom eldönteni mit akar, vagy hogy lenne-e esélyem többre nála, mert nem utasítja el, de nem is jelzi egyértelműen, hogy komolyabban gondolná.

Volt egy buli, ahova baráti társasággal mentünk, és ő épp levegőnek nézett egész este, az egyik haverja rám nyomult, én pedig engedtem neki, a saját makacsságom miatt, amit azóta is bánok. A célom annyi lett volna, hogy teszteljem, érdekli-e egyáltalán, ha mással lát, nem is történt semmi komoly a sráccal csak csók. Úgy tűnt hatott a kis akcióm (hangsúlyozom nem vagyok rá büszke), és kicsit továbbléptünk, mert a következő buli után nálam aludt. Nem feküdtünk le, de több volt.Akkor említette, hogy most már kellene találkoznunk kettesben is, de nem beszéltünk meg konkrétat, úgyhogy annyiban maradt a dolog. Azóta beszélgettünk, de nem történt semmi.

És a bonyodalmat az a srác okozza, akit "felhasználtam" úgymond. Múlt héten elkezdett irogatni, és feljött hozzánk, filmet néztünk, elcsattant pár csók, de nem engedtem neki többet.

Ugyanakkor most nem tudom, hogy ő haragszik-e vagy melyikük mit akar. Nem akarom megbántani ezt a srácot, de én a másikat szeretem. Ők viszont haverok, és úgy érzem pont fordítva lenne esélyem náluk.


Esetleg valaki valami tanácsot? Bírálat nem kell, épp elég rosszul érzem magam enélkül is, és tudom, hogy nem helyes amit csinálok, le akarom zárni, de nem tudom hogyan. Ezelőtt nem volt komolyabb barátom, szóval vehetjük úgy, hogy ők ketten az "első pasik" az életemben...


19/L


2011. dec. 11. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanács kell? Egyszerre 1-el kavarj. Mond meg neki mit akarsz.


Am akit te szeretsz az csak meg akar dugni, mert már lépett volna ha másképp lenne, de próba szerencse.


A második talán tényleg akar valamit, de azt meg ne bolondítsd fölöslegesen.

23/F

2011. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem bírálatként mondom, de azt javaslom hogy normális pasikkal ne akarjál te semmit. Gonosz, cinikus ribanc vagy, és ezt fel is kell igazán fognod. Szövegedből egyértelműen kiderül ez:


"A célom annyi lett volna, hogy teszteljem, érdekli-e egyáltalán, ha mással lát"

"a következő buli után nálam aludt"

"a bonyodalmat az a srác okozza, akit "felhasználtam" úgymond"


Nem, a bonyodalmat a te beteg gondolkodásod okozza. Kijátszol embereket egymás ellen, felhasználsz saját céljaidra másokat. Ez a pszichopatákra jellemző. Nem vagdalkozás ez, tényleg nem az akar lenni, de szüleid rontották el neveléseddel. Ne akarjál boldog, megelégedett lenni, mert nem érdemled azt meg.

2011. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia.

Azt gondolom,okosabb vagy te annál,hogy segitséget kérj.Ugy értem,érzed ,mit kell tenni.Az a fiu,akinek nem igazán kelted fel a figyelmét,öt hagyd békén.Mert az a másik srác,biztosan többet akar,mint tréfálkozás.Soha nem futunk olyan "szekér után,ami nem vesz fel".Ez mindig igy van.Sok szerencsét.:)

2011. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lelkek Erdésze köszönöm a válaszod, tisztelem a véleményed, ugyanakkor nem értek egyet vele. Nem ismersz, fogalmad sincs róla, milyen ember vagyok. Te viszont ahogy látom lenézed a nőket és előítéletes vagy. Innentől kezdve nem tudom értékelni a hozzászólásod.


Többieknek köszönöm a választ. Nyilván igazatok van, és amint írtam nem "terveltem ki", hogy ez így történjen, alapvetően egy fiú kellett, és kell most is. A másik srác is vonz, ez tény, máskülönben nem tudtam volna még megcsókolni sem. De alapvetően ha vele vagyok, folyton az jut eszembe, hogy miért nem az a másik, aki... ezek szerint, ahogy ti is írtátok, csak egyfajta "barátság extrákkal" szituban gondolkozik...

2011. dec. 11. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan az olyan arrogáns, lelkiismeretlen lányok miatt mint amilyen te vagy (mert valódi bűntudatot nem érzel) vannak "előítéleteim". Én nem előítéletesnek mondanám magamat, hanem igazmondónak.

"Vigyázz, ha szakadékba nézel, mert néha a szakadék visszanéz rád".

Most így érzem magam miután elolvastam szövegedet. Nem érdemled meg a boldogságot, és rendkívül igazságtalan lenne ha megtalálod azt.

2011. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nézd, az hogy te egy megkeseredett ember vagy, nem az én bűnöm. Honnan veszed te a bátorságot ahhoz, hogy megmondd mit érzek? És milyen normális pasik? Hol vannak olyanok? 19 éves vagyok és még sosem voltam pasival, pedig hidd el nem egy alkalmam lett volna rá. Tudod mire vártam eddig? A NORMÁLIS PASIRA! De nyilván nem létezik ilyen. Ha ők kihasználhatják a nőket, akkor a nők miért nem? Ez a baj veletek, hogy azt hiszitek felsőbbrendűek vagytok.

A te szövegeid után nekem meg tudod mi jut eszembe? Hogy az ilyen senkiházi, érzéketlen pasikért cseszettül nem kár és nem is érdemelnek többet, minthogy felhasználjam őket,amire csak akarom.

A különbség köztünk csak annyi, hogy én nem teszem meg, te viszont otthon ülsz és gyűlölöd a nőket. Engedd meg, hogy én azért még higgyek abban, hogy esetleg vannak még normális pasik, nem csak olyanok, mint te. :)

2011. dec. 11. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy pont egy hozzád hasonló, cinikus, számító lány bűne. Tehát közvetetten a te bűnöd is.
2011. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor talán rendezd az életed mielőtt engem bírálsz. :)
2011. dec. 11. 18:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!