Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó a szingliségben és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szingliségben és mi a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is... Mondjuk a párkapcsolattal kapcsolatban sajnos még nincs tapasztalatom.
2011. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szingliségben nem vagy kötött, magad útját járhatod, a párkapcsolatban azért van egy másik fél is, akinek valamilyen szinten "tartozol számonkéréssel" értem én ezalatt hogy mégis mit csinálsz a nagyvilágban :) azaz tudja hogy merre vagy hogy ne aggódjon. Nem pasizhatsz vagy flörtölgethetsz csak úgy kedved szerint :)

A párkapcsolat előnye számomra pl az hogy tudom hogy van valaki mellettem akiről tudom hogy szeret, támogat, aggódik értem és mindenben mellettem áll :) A szingliségben ilyen nincs, hacsak nincs egy ilyen jó barátod/barátnőd. De a kettő akkor sem ugyan az :)

2011. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Hogy van ki mellett álomra hajthatom a fejem, van ki mellett ébredek, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok. Tudjuk egymást építeni, segíteni.

Szingli sosem voltam, nem tudom mi a jó benne.

2párkapcsolat között amikor egyedül voltam, az volt a jó, hogy átgondolhattam a helyzetem, ünismeretet gyakorolhattam, nem kellett alkalmazkodnom.

2011. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szingliségben az a jó, hogy nem kell alkalmazkodnod senkihez, senki nem vinnyog, hogy "megint a csajokkal bulizol", nem kell beszámolnod semmiről, flörtölhetsz szabadon, úristen soroljam? :D Igazából egy éve vagyok szingli, és olyan mocsoksz@r kapcsolatom volt előtte, hogy az egyetlen dolog, ami hiányzik az az, hogy egy kapcsolatban van aki megvéd.

23N

2011. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban több és jobb a szex. :D Meg valaki szeretget, meg ilyen "nyáladzásokat" csinálhattok, és az úgy jó érzés.

Szingliség alatt az van amit akarsz. Ha nincs kedved a pasikhoz, akár jetiszőrös lábbal, elnyűtt lekajált pólóban is poshadhatsz otthon a tévé előtt egy csöpögős lányfilm társaságában, a francot se izgatja. :D

Nálunk nincsenek ilyen korlátozások barátommal, hogy mit "csinálhat" v. "nem csinálhat", mert nem birtokoljuk egymást, azt szerintem egyikünk sem viselte el soha, szóval ilyen szempontból nem érzem hátránynak a párkapcsolatot.

A szingliségben a leginkább azt szerettem, hogy bárhol, bármikor, bármennyi sráccal kavarhattam egyszerre, és senkinek nem tartoztam hűséggel.

De bármikor a párkapcsolatra szavazok, sokkal jobban megéri. :)

20L

2011. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én egész jól elvagyok szingliként, hogy nem kell máshoz igazodnom, amúgy is az a független típus vagyok, így ismerkedek lelkiismeret furdalás nélkül, sok mindent megtehetek, amit egy párkapcsolatban nem.


viszont nagyon sokszor egyedül érzem magam, amikor látom, h mennyien élnek boldogan mással. ilyenkor kicsit kívülállónak érzem magam, meg hát jó érzés is lehet az, amikor átölel valaki...

2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szingli vagy, akkor berkit megkaphatsz, ha pedig párkapcsolatban élsz, akkor csak egy valakit kaphatsz meg, de nem is akarsz másra gondolni :)
2011. dec. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 12. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:

ha szingli vagy, kavarhatsz másokkal, ami jó, új, izgalmas :)


ha párkapcsolatban vagy, akkor vele csókolózol és vele szexelsz, de akkor csak vele akarsz :)

2014. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!