Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt lehet ez a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lehet ez a baj? Lehet h fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés

már kb 3 hete, elég gyakran járok pisilni, úgy h alig iszok.

a szexben is változott vmi, amikro elmegyek olyan mintha pisilnom kellene(de csak lovagló pózban)és ezért rá is hagytuk mindig ezt a pózt,olyankor inger jön rám,de oylan rossz inger h pisilnem kell de nagyon. mi lehet a gond ? lehet h fel vagyok fázva ?


2011. dec. 11. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy amikor pisilek nem csíp.
2011. dec. 11. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fel lennél fázva akkor csípne a pisi, és fájna a hasad is. Lehet, hogy fel vagy fázva, de még csak egy kicsit. Ha gondolod menj el orvoshoz. De ha fájni fog a hasad, vagy más tünet is lesz, akkor mindenképpen menj el orvoshoz.

A szex közben hirtelen erős pisilés ingered azt is jelezheti, hogy közel vagy a csúcshoz.

2011. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom h lehet ez is a jele, h pisilési inger, de nekem nem ez a jele. én tudom h mikor megyek el. de nekem az a baj h egyszerre jött azzal h hirtelen volt h 20 percenként mennem kellett pisilni, annak ellenére h alig ittam:/ de igazából ez iylne kellemetlen pisilési inger :S nem az a jó:S lehet h még csak kezdeti a felfázás, köszi a kommit.
2011. dec. 11. 22:15
 4/6 rockd válasza:
Szerintem nemi betegség.
2011. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valószínüleg igen felfáztál:) nekem is ilyen volt, sokszor pisiltem....nem csipett....most is volt sajnos egy gyulladásom felfázás miatt valoszinüleg...de nem fájt, nem csipett és égett.....semmit nem éreztem, csupán csak egy picit véreztem, mikor nem kellett volna:)

23L

2011. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. dec. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!