Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú félénk (de amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú félénk (de amúgy eléggé magabiztosnak mutatja magát), több idő kell neki, hogy randira hívjon egy lányt?

Figyelt kérdés
Meddig várjak? Érdeklődik irántam, de a randi sehogy sem jön.
2011. dec. 12. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az ilyeneknek kicsi a farkuk,uh felejtős.
2011. dec. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg te elhívni?
2011. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért öl energiát a dologba? Kezdeményezni ilyen téren pedig nem szeretnék, lányként. Lehet régimódi vagyok, de tartom magam az elhatározásomhoz.
2011. dec. 12. 00:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha félős lehet nem így fogja kimutatni hogy érdekled őt, szerintem hagyd hogy összecsiszolódjatok kicsit, beszélgess vele sokat, ha lehet legyél körülötte aztán majd csak lesz valami. Nem kell, hogy kezdeményezz, szerintem nem vagy régimódi, de utalhatsz arra hogy érdekel téged.
2011. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem is fog elhívni, mert úgy gondolja, h nincs esélye nálad.
2011. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kezdeményezni ilyen téren pedig nem szeretnék, lányként. Lehet régimódi vagyok, de tartom magam az elhatározásomhoz."


Ez nem régimódiság, ez csak szimplán egy érv, hogy palástold azt, hogy te is gyáva vagy őt elhívni, vagy szimplán túl büszke vagy, neked érveid vannak, nem hívsz el randira egy srácot, nem randizol nálad fiatalabbakkal, alacsonyabbakkal. Ez vagy te, a tipikus nő. Kicsinyes elvek, egy szépen összerakott cukormázzal borított tortája az emberi hiúságnak. Az a probléma, hogy bárhova nézünk büszke jégkirálynőket látunk, akiken nem lehet kiigazodni, van amikor kedvesek, van amikor bunkók, van amikor le se sz@rnak.... Ilyen körülmények között minek kockáztassak meg egy bunkó visszautasítást?

2011. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Probáj vele valahogy több időt eltőlteni lehetőleg ketesben , előfordulhat ,hogy más előt nem mer elhivni randira és az se biztos , hogy az első adandó alkaromkor elfog hívni.
2011. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!