Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetnek benne hajlamok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek benne hajlamok?

Figyelt kérdés

Van egy 11.-es srác, és ha jól tudom, még nem volt barátnője. Persze ez nem jelent semmit, de az osztályában páran melegnek tartják, és azt mondják, hogy megvannak benne a hajlamok. Bár ezt nem tudom, mire érthetik pontosan. De igazából mindig fiúkkal van, márpedig aki meleg, az szinte csak lányokkal van.

De mégis... olyan kettős érzésem van ezzel a fiúval kapcsolatban. Lehet hogy meleg? Vagy csak félénk a lányokkal?


2011. dec. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nem meleg, hanem barmok az osztálytársai.
2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezért meleg ????

11 éves csak!!!

Jézusom, dehogy is.

2011. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11.-es, magyarul gimiben 3.-os, tehát 16-17 éves.
2011. dec. 12. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy meleg... énis 11. es vagyok nekemis mondták haverjaim viccből hogy homi vagyok mert nem volt barátnőm és sokat ökörködök is velük (birkózás meg ilyenek) de ettől függetlenül 100%-ig hetero vagyok. :D
2011. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi férre olvasásért de, akkor sem lehet csak abból kiindulni, hogy ennyi idősen nem volt meg barátnője.
2011. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!