Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért megéri elmenni egy SP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megéri elmenni egy SP koncertre?

Figyelt kérdés
Lessz a városban egy karácsonyi buli, a belépő pedig 200 ft lesz. Ott lesz egy csomó jó csaj, simán fel tudnák szerintem szedni egy párat. Szerintetek ezért megéri elmenni és kibírni azt a koncertet? utánna lesz diszkó is még egy pára óra:)
2011. dec. 12. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ja-ja, ha hamvas 12évesekre vágysz :D

(am hol is lesz :O )

2011. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért ne mennék, de a te döntésed.
2011. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze várlak hátul az öltözőben álló f.aszal...


Sp voltam

2011. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok és rengeteg csajról tudok akik 15-17 évesek és mennek:D ha eleget iszok, észre se fogom venni sp-t:D
2011. dec. 12. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha kibírod, akkor hajrá. Én speciel a rock, metál zenei ízlésemmel nem nagyon viselném el az sp koncertet, legyenek ott akármilyen jó csajok. Meg a másik, hogy kinek kéne olyan barátnő aki sp-t hallgat.


18/f

2011. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jani válasza:

tudtam, hogy lesz egy SP hozzászólás is.érdekes, hogy 20 év felettiek nem igazán mennének el erre a bizonyos koncertre.vajon miért?én se mennék.de egy slipknot vagy depresszió koncert már több felnőttet is vonz.ja,és egyikről see terjedt el az, hogy homár,és nem él egyik se egy másik hímmel,(ellentétben SP-vel,aki valami érthetetlen okból vagy mert ő a radiátor,a fluor gyerekkel él.tiszta ciki)a kérdésre válaszolva:nem éri meg, mert hominak néznek majd,de ha mégse, akkor majd amikor meséled a haveroknak, hogy mien jót dugtál a koncerten,biztosak lesznek benne, hogy egy fiuval tetted meg.szerintem

2011. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a koncert, előtte volt még minden szar(tánc, szavalás meg mittudom én) Mikor kezdődött az sp koncert én szépen leléptem és húztam a diszkóba:D Ott aztán még job volt:p kicsit még sajna fáj a fejem.
2011. dec. 17. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
:D és összejött valami? :P
2011. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aha
2011. dec. 18. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!