Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még létezik?!

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a barátommal.Ő állítja,hogy azt szeretné,hogy min eljegyzésig csak petting legyen a max...Ilyen létezik?Én nem igazán tudom ezt elhinni,hogy létezik még ilyen pasi:/

Szerintetek?


2011. dec. 12. 23:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Áll az ... Csak lehet h én voltam a hibás :/ De mostmár kezdeményezek :)
2011. dec. 13. 00:20
 22/31 anonim ***** válasza:

Hali!

Szóval ne haragudj de én nem tudom elhinni sem a szüzesség sem a "ki legyen felül" problematikát mint kimagyarázást a szex alól.

Valami nagyon nincs rendben!

Egyrészt ha a pettinget jól csináljátok akkor a többi jön magától, föleg hogy ha igazán be vagy indulva akkor nagyon nem akarod abbahagyni...

A másik: az eljegyzést is fel lehet bontani, söt van ám válás is....szóval a házasság még nem garancia arra hogy, együtt maradtok ha béna az ágyban....


Ha rosszindulatú lennék akkor megpendíteném még azt is hogy, a barátod esetleg inkább a "saját partjáról" vadászgatna...csak valamiért nem meri felvállani a dolgot...ez nem jutott még az eszedbe?...


Másrészt meg, szerintem ha komolyan gondolod a dolgot akkor ülj le vele öszíntén mondd el neki hogy, te szeretnéd ha megtörténne végre a dolog, és töltsetek el egy laza, romantikus estét együtt otthon...esetleg igyatok meg egy üveg pezsgöt vagy egy jó fajta bort a vacsihoz...aztán lazán kezdjetek bele a dologba...az se baj ha kicsit bénáztok - van olyan pasi akit ez kimondottan felizgat ha a nö egy kicsit olyan ügyetlenkedö özikének állitja be magát..- és menni fog a dolog....


Azért annyira szüzek csak nem vagytok hogy ne tudnátok , mit és hova kell bedugni ugye?

2011. dec. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :/ Majd beszélek vele...
2011. dec. 13. 10:41
 24/31 anonim ***** válasza:
ird majd meg h mi volt, mert nagyon érdekel a dolog :D
2011. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ja , én is kíváncsi kezdek lenni.-.. :/ Bár elég szánalmas dolog, hogy részben miattam nem jött még össze a dolog és beszélni akarok róla. Lehet hogy egyszerűen összehozok egy jó kis estét,aztán durr bele...Max ügyetlen leszek :)
2011. dec. 13. 11:09
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a pasinál nem okés valami agyilag. Tudod mit kezdeményezzél? Egy szakítást! Mihamarabb!
2011. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Miért is?
2011. dec. 14. 22:47
 28/31 anonim ***** válasza:
és h alakult a dolog? még mindig nem sikerult eldonteni h ki legyen felul? :D
2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Eldönteni sikerült,csak a biológia közbeszólt :( De probléma megoldódni látszik :)
2011. dec. 15. 23:40
 30/31 anonim ***** válasza:
beszéltél amugy vele erről? ez igy nem normalis amit csinaltok..
2011. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!