Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez ekkora probléma?

Figyelt kérdés
A barátom nem akar lejönni nálam,mert az a problémája,hogy herpeszes a szája..ahogy ő állítja,elég csúnya,sebes, és fáj is neki..és azon van kiakadva,hogy akkor meg se csókolhat,meg 'semmi'..2 hete nem láttam..( mondjuk elég messze lakik,mert távkapcsolat..) mindegy..én ezen kicsit kiakadtam..megkérdeztem tőle,hogy most ez tényleg fontosabb? Ha legalább lejönne,láthatna,átölelhetne..
2011. dec. 13. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Én azért megdugnálak a helyében.
2011. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem csak a szája herpeszes xD
2011. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tessék? XD
2011. dec. 13. 10:32
 4/16 A kérdező kommentje:
most komolyan már..
2011. dec. 13. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:
attól még lemehetne.. ezt nem értem :S
2011. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, talán csak félrekúr.
2011. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de van valakije.
2011. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát herpeszesen találkozni tényleg elég gáz. Egyrészt tud az nagyon csúnya lenni (most gondolj bele, te se taliznál szívesen akkor, amikor ronda sebes, gennyes, bedagadt seb van az ajkadon, elég ciki), másrészt fertőző, és az még cikibb, ha nem bírtok magatokkal és átadja neked, aztán szenvedhetsz a herpesszel te. És még jól jársz, ha csak az ajkadon. -.- Ne veszekedj vele emiatt, örülj neki, hogy 1. tetszeni akar neked 2. felelősségtudatos és nem akar megfertőzni.
2011. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mantis religiosa ***** válasza:
Betegen én sem szívesen megyek sehova, főleg nem baráti társaságba. Úgy vagyok vele, a szeretteim, barátaim, egészségesnek, vidámnak ismernek, nem terhelem őket azzal, hogy olyankor ingerlékeny vagyok, alacsony az ingerküszöböm, csak félembernek érzem magam. Olyankor egy sötét szobában, magányosan várnám meg a betegség elmúltát. Abban az állapotban még a szex is ritkábban jut eszembe. :-)
2011. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Érthetetlen... Herpeszes szájjal is lehet szexelni:P
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!