Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 36 éves pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 36 éves pasik miért nem kellenek a 18 éves lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 éves helyes, fiatalos srác vagyok. Szeretnék egy fiatalabb barátnő‘t,de azt tapasztalom,hogy a fiatal csajok az érettebb pasikat nem nagyon szeretik...De miért nem??
2011. dec. 13. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
a környezetedben nem ismersz hasonlót? hogy ilyen korú lány egy idősebbel járt volna? mert ha igen, akkor annál a lánynál már próbálkozhatsz...amúgy én is úgy hiszem, hogy az idősebbek jönnek be a lányoknak, de így hogy pont dupla annyi éves vagy, lehet megijednek elsőre...
2011. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Talán idősebb pasit akarnak, de a kor önmagában még nem számít.

Miért nem jön össze?

- túl nyeszlett/kövér vagy

- ocsmány vagy

- az értelmi szinted leragadt kb 20 évvel ezelőtt, hiszen nem azt mondod, hogy 36 éves határozott férfi vagyok, hanem fiatalos srác. No komment.

- Egy ennyi idős férfinak már a házasságon és a családon kéne agyalni. Ezt a kérdést vajon mikor teszed fel, 56 évesen?

- Miért nem jó mondjuk egy 33 éves? Az is fiatalabb.


Ha most Amerikában élnénk, azt vágnám a fejedhez, hogy hagyd abba a Star Trek bámulást és élj normálisan, de csak annyit írok, hogy:

Nőj fel bmeg!

2011. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72 éves érett nő vagyok. Miért nem jövök be a fiatal 36 éves pasiknak? Sportos vagyok pedig meg fiatalos.
2011. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
mert csak a férfiaknak jár fiatalabb társ. hajts rá a 80as korosztályra!
2011. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Napkiraly ***** válasza:
30ig nyerő lettél volna, onnantól már ciki nekik. Keress egy olyan idősebb csajt amelyik fiatalosan néz ki
2011. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szted miért nem kellesz nekik, mert nem normális dolog sz@tír
2011. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
epic topic is epic :D
2011. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert akinek 36 évesen még nincs családja, vagy komoly partner keresése helyett tizenéves csajok után koslat, az nem érett;)
2011. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mert elég nekik egy apa is.

Én 19 vagyok és a barátom idősebb.Szóval az érettebbeket szeretem,de nincs apakomplexusom ezért nem kell hozzám képest "vén"/"öreg" apámmal kb egyidős férfi.Ennyi a lényeg!

2011. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

17 vagyok a párom 29 nekem bejönnek az idősebb pasik...

de 36 éves pasit már nem vállalnák be, az már nekem is sok lenne...

De amúgy meg pont rosszúl írtad, mert a csajok nagy többségének az idősebb/éretebb pasik jönnek be!!!

2011. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!