Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami "tudományos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami "tudományos" magyarázata annak, hogy mindig olyan dolgokba ütközök, amik vele kapcsolatosa?

Figyelt kérdés
Gondolom sok emberrel megtörtént már, hogy akibe szerelmes, azt látja mindenhol. Nálam ez az utóbbi időben elég durván előfordul. Azt már megszoktam, hogy amint rá gondolok, egyszer csak feltűnik az utcán. De most már minden dolog rá emlékeztet. Egyszerű példa: bekapcsolom a tv-t egy zenés csatornán és az esetek többségében azt a klipet adják, ami tudom, hogy a kedvenc száma, felmegyek facebook-ra és az adatlapomnál, ahol az ismerőseimet mutatja, mindig ott van a 10-ben, de tényleg mindig.
2011. dec. 13. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen. És mivel fontos része az életednek, nyilván több minden emlékeztet rá, mint mondjuk a Feri bácsira a szomszéd utcából.
2011. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:
csak jobban feltűnik.
2011. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban figyelsz rá, ennyi. Jártam hasonló cipőben én is :)
2011. dec. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem minden róla szól, csak te kébzeled bele.majd elmúlik
2011. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez,én nem hiszek a véletlenekben..minden történésnek oka van! :)
2011. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HulORe válasza:
vegyél neki kreppapírt.
2011. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!