Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok, akiknek valami pszichológiai rendellenesség miatt a lányos, vékony, aranyos fiúk jönnek be? Normális lányt még nem láttam akinek tetszettem volna, már csak abban reménykedem hogy van valami ilyen betegség.
2011. dec. 14. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vannak, de ők sajnos eléggé lelki betegek (tapasztalat).
2011. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem az a bajuk, hogy lányos vagy. Hanem az, hogy hmmm kissé fura gondolkodású. Neked bejonnek a fiús kigyúrt lányok? Miért? Na és választ is kaptál a kérdésedre.
2011. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Legyél b*zi, úgy talán több szerencséd lesz.
2011. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de ismerek olyat akinek bejönnek :D
2011. dec. 14. 17:16
 5/21 anonim ***** válasza:
Mivel a lányos, vékony, aranyos fiúk még nem haltak ki, ezért valószínűleg igen.
2011. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
van akinek a négerfäsz jön be
2011. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
érdekes erről még nem is gondolkodtam. te igen magányos lehetsz:D:D:DDDDDDDDDDDD milyen hülye vagy te:DDDDD
2011. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem a lányos fiúk tetszenek csak más az igényem, mint a legtöbb lánynak. Nem szeretem ha egy férfinak szőrös a mellkasa vagy a keze túl szőrös. Azt sem szeretem ha egy nagydarab kigyúrt figura vagy "mackósabb" típus. Nem tudom miért, de nekem a normális, vékony alkatúak tetszenek kevés szálkásabb izommal. Ilyet sajnos nem találok, főleg olyat aki még normális pali is lenne.
2011. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt sem szeretem ha idősebb nálam 3-5 évvel. Egykorúakat szeretem a legjobban.
2011. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok és 3 éve egyszer már tetszettem egy lánynak. Sajnos más mégjobban tetszett neki.
2011. dec. 14. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!