Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perverzkedés leállítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzkedés leállítása szavakkal? SOS!

Figyelt kérdés

Iskolában van pár illető aki menőnek érzi azt ha taperolja a csajokat...de!! figyelem!!! Csak azokat akik fenn vannak a LISTÁN! Mellre, seggre és láb közé próbál célozni....a láb közé a legsikertelenebb...így azt próbálgatja....

Másik illető: Menet közben hátraránt lányokat, ölelgeti őket....tehát ő nem a perverzebb...hanem az erőszakosabb...(egyszer már a földre is küldött ezzel valakit)


Az lenne a kérdésem hogy szavakkal ezeket hogy lehet leállítani?

Tanárnak, szülőnek szólni hátrányos lenne...nem akarunk botrányt...fizikailag semmi nem hat rájuk...szó szerint...


Tehát gondolom én, el kéne érni h elszégyellje magát...


Tudnátok olyanokat írni amit egy ilyen szituációban mondhatunk...és mi jövünk ki jól belőle?


Vagy ha nem mondani, tenni?



Előre is köszönöm, több társam nevében!!!!


2011. dec. 15. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kib@szott gyorsan hagy abba b@zdmeg!
2011. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szólni senkinek, magadtól pedig nem jöttél rá, hogy szájonkapd, vagy leüvöltsd a fejét, akkor talán nem is zavar ez téged annyira...
2011. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg egy saller, de ilyen csicska pofont.
2011. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Bakker, ha tökön rúgod azt csak megérzi, nem??
2011. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mond neki hogy: Ha tegnap este sem állt fel a hernyód akkor ma miért állna? :D
2011. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Anyáddal is ezt csinálod ?


kérdezd meg tőle hangosan hogy az egész folyosó halja XD


amugy hány évesek vagytok ?

2011. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

14....agyi szint jelen van náluk...

Kedves második válaszoló, mint írtam, se szavak, sem fizikai tettek nem érik el a megfelelő hatást...

Próbáltam oda rúgni de sajnos nem találtam még el...kedves első és utolsó! KI FOGOM PRÓBÁLNI!

2011. dec. 15. 14:49
 8/16 anonim ***** válasza:
tuti általános, nálunk is ugyanez volt, mondjuk én fiú vagyok
2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat előre is :D

Te a fogdosó voltál vagy a fogdosott?:D


És igen..általános...sajnos...

2011. dec. 15. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
én a fogdosó, de nálunk ez egyáltalán nem ment át terrorizálásba, de minden generációnak megvan a divatja, nálunk a sláger még csak a seggre csapás volt, a fogdosás csak elvétve volt, ritkán, de semmi ellenszenvet nem váltott ki a lányokból, legalábbis nem jelezték sehogy
2011. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!