Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire néztek furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire néztek furán egy fiúra ha csak haverkodni szeretne veletek, még akkor is, ha tetszetek a fiúnak, de ő csak haverkodni akar, mert sokat csalódott a lányokban és már nem hiszi, hogy van, aki tényleg szeretni tudná őt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:41
 1/10 Inkog Nito ***** válasza:
Friendzoned.
2011. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező homoszexuális
2011. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 22:43


na épp ettől tartottam, hogy biztos annak néznek a lányok is emiatt :S

2011. dec. 15. 22:43
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
100%
addig nincs para míg csak haverkodni akar, de ez a "ahj olyan sokat csalódtam" duma nekem nem elfogadható, sőt, idegesít.
2011. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak őszinte vagyok


épp ezért nem is akarok csak haverkodni jelenleg csak lányokkal és ezt ki is hangsúlyozom az ismerkedés elején!

2011. dec. 15. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, megtaláltad azon technikák egyikét, amely a nőket garantáltan az őrületbe kergeti. (Már ha nem vagy csúnya)


Egyszerűen kikészülnek, ha nem érzik a vágyakozást. Általában a nők szokták friendzoneozni a pasikat, és komoly csapás az egójukra, mikor ez fordítva történik meg. Összezavarja őket...

Ilyenkor pedig próbálják a normál állapotot helyreállítani, és végül csábítani kezdenek.


Természetesen általánosítok, nem mindenki működik így, minden ember más és más, minden kapcsolat egyedi.



23F

2011. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, a többieknek igaza van.

Csak annyit mondj, hogy bartákozni akarsz. És úgy is cselekedjél.

Nem kell mondani miért. Az, hogy sokat csalódtál.. Végképp tilos kiejteni a szádon.


Maradj kicsit titokzatos, és ne tűnj rinyapics@'nak sem.


23F

2011. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó két válaszolónak köszönöm
2011. dec. 16. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy hibát követsz el, amikor közlöd a szándékaidat, nem kell kimondani.


MIért?

Ha a nagy ő jönne szembe, amit nem biztos, hogy rögtön észreveszel, lehet ez a haverkodjunk laza szöveg elrémisztene, és nem tudna többé komolyan venni, te meg buktad a boldogságodat.


Hagyd a dolgokat a maguk módja szerint történni, úgyis érzékeli azt egy nő, hogy csak barátkozol, nem kell kimondani.


23/N

2011. dec. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A haveri társaságom kb. 90%-a fiú.Nem néznék furán,ha haverkodni szeretnél.Viszont a haverjaimra képtelen vagyok máshogy gondolni.Amennyiben később kiderülne,hogy a haverkodás mögött más áll és x ideig vetítettél egy életre elásnád magad nálam.


A fiú haverjaimmal nyugodtabban tudok dumálni mindenről, akár a szexről is.Nem biztos,hogy a hátsó szándékú haverkodás miatt őszintén röhögsz a fiúkkal kapcsolatos dolgaimon.

2 dolgot egyáltalán nem tudok tolerálni, az egyik a hátsó szándékkal közeledés a másik pedig az,ha valakinek én vagyok a hobbija.

Persze,ha nincs ilyen és tényleg haverkodás van akkor minden szép és jó.

21L

2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!