Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon gázz xd

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon gázz xd

Figyelt kérdés
egy gyerek azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé. mert egy ismerősöm elkezdett pletykálgatni. na igen és én csak "meg erősítem" őt ebben mert ő előttem ül órákon és ugye előre nézek és ő azt hiszi hogy bámulom őt xdd és ez nagyon gáz .. viszont ha azt mondom neki hogy nem vagyok beléd szerelmes akkor azt hiszi hogy tagadom. mit csináljak? 14/L
2011. dec. 16. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én 2 nagyot lebasznék neki, fel se bírna állni 2 hétig...
2011. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy nem vagy belé szerelmes!

Kit érdekel,hogy mit gondol?

2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de az mért lenne jó? xd
2011. dec. 16. 18:33
 4/16 A kérdező kommentje:
hát érdekel mit gondol mert full ciki hogy az összes fiú azthiszi hogy belé vagyok szerelmes.
2011. dec. 16. 18:34
 5/16 anonim ***** válasza:
mondjuk mert akit szeretsz nem bántanád...legalább észreveszi magát...
2011. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a verekedős lány.
2011. dec. 16. 18:36
 7/16 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük. Kit érdekel hogy mit hisznek? Mondd meg neki hogy félreértette, és nem tetszik neked, és szerintem idővel majdcsak elfelejtik ezt.
2011. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de ha elé álok hogy nem vagyok belé szerelmes azt hiszi hogy csak tagadom.
2011. dec. 16. 18:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Minél többet foglalkozol a dologgal, annál később ül el a pletyka.
2011. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ezzel csak én foglalkozok. úgy értem hogy én nem pletykálgatok róla . nem mondom el senkinek hogy rájöttem hogy azthiszi hogy szerelmes vagyok belé.
2011. dec. 16. 18:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!