Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17éves lányok ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17éves lányok ti mit engedtek meg egy fiúnak a szórakozóhelyeken (buliban)?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok h pl. buliban fenék tapi stb.
2011. dec. 16. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Bepiálva mindent.
2011. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a mekkora a lány ribancfaktora.
2011. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy mennyire néz ki jól az a fiú.
2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első :DD a 2. és 3. igazat mond...várom a további válaszokat
2011. dec. 16. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor leges legelőször voltam buliba és nem tudtam hogy mennek a dolgok "kavartam" egy sráccal. De persze csak csók, meg letaperolt. Én meg azt hittem hogy telefonszámcsere meg minden után majd találkozunk és összejövünk. Őőőőő nem így történt :D Szóval kinőve a naiv kislány szerepből nem keverek buliban srácokkal. Inkább ha valaki megtetszik táncolunk, kimegyünk az udvarra ahol halljuk egymás hangját és ismerkedünk, beszélgetünk. Nem vagyok a buliban kavarás híve.
2011. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
16 éves lány vaok :) én egy ilyen buliban vesztettem el, amúgy ha helyes a pasi akkor bármit
2011. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha helyes vagy akkor bármit! ha van nálad szintetikus akkor a bármin felül bármit!
2011. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.


ez így elfogadott olyan 20-22 éves korig. Utána hozzájön pluszba a pénztárca vastagsága is.

2011. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amikor ennyi idős voltam, max csók jöhetett szóba, de az is csak ha már régebb óta tetszett az illető, tapiért már odacsaptam. Ilyen idősen még szűz voltam, de hát tudom hogy manapság ez már "nem divat"
2012. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!