Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok egy 21 éves lánynak ismerkedésre?

Figyelt kérdés
külsővel úgy érzem nincs gond, barátnőimre nem számíthatok (nem jönnek el velem), egyedül nem szeretnék lenni, így csak magamra számíthatok. szeretnék komoly kapcsolatot, barátot. tippek?
2011. dec. 16. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
helyekre gondoltam. net az nem jött be
2011. dec. 16. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavasszal menj el sokat sétálni, kutyát sétáltatni (ha van), ülj be valahova teázni, kávézni. Menj el strandra napozni, ülj ki a parkba olvasni....


Csak úgy találhatsz barátot ha kimozdulsz otthonról, társaságba jársz, mert senki nem fog bekopogni az ablakon, hogy ismerkedni szeretne veled. :)


Sok sikert!

2011. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem járj néha kávézóba például és az legyen a törzshelyed.és ha látsz egy szimpatikus ,jóképű pasit akkor ha lehet kezdj vele beszélgetni.de ha utcán létod meg például.vagy ha kell sorban állni boltban,és előtted v mögötted áll egy szimpi férfi,akkor szólítsd meg,mondd például hogy kár hogy ilyen sokat kell várni a pénztárnál.vagy a buszmegállóba kérdezd meg ,hogy mióta vár?valami ilyesmi jut eszembe.
2011. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzőterem. :)
2011. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Még az is lehet, hogy innen valaki elmenne veled. Szerintem egyedül beülni egy kávézóba 'vadászni' se a legjobb.
2011. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy merre laksz ;)
2011. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha Salgótarjáni vagy akkor ne menny el Nagykanizsára, és fordítva sem menne a dolog... szerintem próbáld meg a lakóhelyed közelében.
2011. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!