Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (? ) A problémám az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(? ) A problémám az, hogy elköltözünk a nyáron, másik városba, így másik gimibe megyek, ami miatt én amúgy is kiakadtam, tekintve, hogy nem is ismerem a várost, új barátok, minden. Még egy sráccal is alakulna, most valami és nem tudom mitévő legyek!

Figyelt kérdés
Most kavarjak vele erre a félévre vagy hagyjam?:\ Nekem nagyon bejön, félek neki elmondani,hogy elmegyek, de ez így igazságtalanság vele szemben, de,ha elmondom neki és itt hagy?:S Ötlet? 15L
2011. dec. 16. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te azzal a különbséggel, hogy nekem elöször tavasszal jött hogy elköltözünk, végül mégsem így utána összejöttem a sráccal akivel tetszettünk egymásnak azóta nagy szerelemben élünk, viszont pár hete megint feljött a költözés lehetősége. Tanulság, ha igazán szeretitek egymást így is kibírjátok. Bár 15 évesen nem hiszem hogy így elköteleznétek egymást távkapcsolatra, de sok sikert! :)
2011. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!