Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a soviniszta duma? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a soviniszta duma? A férfinak kb mindent lehet, de a Nő már akkor ribi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanság próbálgatom keresni az igazit, az utolsó 4 hónapban, 3 pasi nem sikerült (minddel lefeküdtem)


Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha egy nő egyedül van, nem él párkapcsolatban, miért nem teheti az ami jól esik?

Miért kell egyből dobálni rá a ribi és hasonló címkéket?

Mi jogon ítél el engem bárki is?

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor nem éri szó a ház elejét.

Komolyan nem értem, megköszönném, ha valaki felvilágosítana.

22N


2011. dec. 17. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/159 anonim ***** válasza:
96%

Ez amióta a világ világ így van. Mindössze a nembeli különbségek miatt. Szóval egy nő egyszerre egy férfitől lehet terhes, egy férfinek viszont egy időben több nő is kihordhatja a gyerekét. Szóval hiába a civilizáció, azért az embereknek is vannak ösztönei.

Viszont nincs megtiltva,és azért szerintem az a gond, ha ezek a nyilvánosság elé kerülnek.

Senkinek semmi köze hozzá kivel szexelsz.

22/N

2011. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/159 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanazt csinálod akkor is, ha ribinek neveznek miatta és akkor is, ha nem, ilyen szempontból nem te vagy a ribi önmagadban, hanem annak a fejében létezel így, aki ezt gondolja rólad. Ha valaki azt hiszi, hogy emiatt egy fürt szőlő vagy, attól te nem változol és szőlő sem leszel, kivéve ha a többség így gondolja, mert közös megegyezésen alapul, hogy mi a szőlő.


Az ítélet meg nem jog kérdése, mindössze annyi, hogy akinek problémája van ezzel, az elkönyveli magában, hogy amit teszel rossz, ez nem döntés, csak van. Ettől sem leszel rosszabb, csak az adott ember szemében, amivel vagy törődsz vagy nem.

2011. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/159 anonim ***** válasza:
29%
Ribikém, ne csodálkozz majd, hogy csak szexre kellesz mindenkinek, és nem komoly kapcsolatra, ha a fél város átmegy rajtad. Csak így tovább:)
2011. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/159 A kérdező kommentje:

ma 19:26


Na erről beszélek. :)

2011. dec. 17. 19:28
 5/159 anonim ***** válasza:
97%
Mert a nőnek vigyáznia kell az erényeire. Ha simán lefekszel valakivel, aki nem a párod, csak egy kaland, az erényed rögtön tovaszáll. Minden férfi olyan nőt keres élettársnak, a gyermekei anyjának, aki erényes, és nem "fekszik le akárkivel". Ha megtudják hogy volt több kalandod, akkor rögtön veszítesz az "értékedből", pedig ez így nagyon igazságtalan. A férfinak mindent, a nőnek semmit..civilizáció ide vagy oda, ez nem változott sajnos.
2011. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/159 anonim ***** válasza:
19%
szóval ha igy folytatod 1 éven belül 10-11 férfival fogsz lefeküdni mivel-keresed az igazit(ez nagyon tetszik)és nem érted,hogy mi férfiak miért ribizűnk le?
2011. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/159 A kérdező kommentje:
Nem értem mi jogon ítélne el engem valaki, ha ő is ugyan úgy megtette. Szerintem semmi jelentősége sincs, ha komolyat akarok, ha nem.
2011. dec. 17. 19:36
 8/159 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egyszerűen nem kell beavatni senkit, hogy mit csinálsz. Amúgy szerintem egy nő, azért valamilyen szinten úgy élvezi a szexet, ha érez is valamit a másik iránt. A pasiknál ez másképp működik.Amíg egy nő valahol büszke, ha egy olyan pasit tud be, aki nagy kavaró volt, addig egy pasi kicsit értéktelennek találja azt a nőt, aki soknak megvolt, elvárják, hogy legyen egy nőnek tartása. Meg hát a vadászösztön, mégiscsak izgalmasabb egy nehezen szerezhető préda. De ott a másik oldal, hogyha nem talál társat, egy vibrátor azért nem az igazi.
2011. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/159 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalataim szerint a férfiaknak ez nem számít, legfeljebb akkor amikor beszélnek róla, de ha van egy lány, akit kedvelnek és össze akarnak jönni vele, nem fogja őket érdekelni.
2011. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/159 anonim ***** válasza:
12%

Meg ekkora baromsagot mintez a furt szolos pelda.

Folosleges ebbe belemenni, mert egy nonek nincs annyi esze, h megerthessen egy ilyen dolgot.

Legalabbis a tapasztalatok ezt bizonyitjak.

2011. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!