Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha bevallanám neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha bevallanám neki?

Figyelt kérdés
Adott egy tanár és egy diák... igazából, nagyon jóban vagyunk, és tudom hogy ő is érez irántam valamit, de a titulusából adódóan ő nem közeledhet, csak én. Mivel baráti a kapcsolatunk, ha elmondanám neki mit érzek, max nevetnék egy jót ha ő nem érez viszont, és nem kezelne másképp? Vagy hogy oldhatnám meg?
2011. dec. 17. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki én is amit érzek és akarok, ha már jóban vagytok és érzel Te is valamit.
2011. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, de nem akarom elbaszni a kapcsolatunkat... mert van még hátra 1 évem a gimiből. illetve másfél...
2011. dec. 17. 19:46
 3/15 A kérdező kommentje:
olvastam a többi tanár-diák kérdést, és a miénk attól különbözik, hogy nem csak messziről nézegetem tanár urat,és ácsingózok utána, összesúgok a háta mögött, röhögcsélve, hanem beszélgetünk ,röhögünk, együtt eszünk a büfénél. magyarul felnőtten kezelem ezt az egészet, hogy lássa, tudom kezelni a dolgokat.
2011. dec. 17. 19:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor dől el, mikor leérettségizel... ha utána megkeresed, már adhat őszinte választ.

Ne rontsd el a hátralévő éveidet.

2011. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, csak másfél évig vegetáljak egyedül? vagy addig koncentráljak más férfiakra? aztán meg hopp letelt a másfél év, és jöhet tanár úr?
2011. dec. 17. 20:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Khm... úgy nem fogod elfelejteni, ha újabb kérdéseket írsz ki róla...
2011. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
olyan emberekhez nem fordulhatok, akik ismernek. maradt az internet.
2011. dec. 17. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen...legfontosabb mégis a tanulmányaid lennének, és az, hogy egy valós kapcsolatban legyél.

Az, hogy "érez valamit", és neked is tetszik még nem ok, nem lehet alap rá, hogy egy ekkora távolságot áthidaljatok. Ha össze is jönnétek: másfél évi titkolózás? Ha kiderül, akkor bajban lesz... Érettségi után viszont szabad az út, ha tényleg ennyire jóban vagytok.

2011. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem fogja feladni miattad a családját.
2011. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nincs családja. :D
2011. dec. 17. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!