Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randit kértem egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randit kértem egy lánytól, akivel elég régóta jóban vagyunk. De van egy kis problémája. Mi a véleményetek az alábbiról? (lent)

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy neki alapvetően nem lenne ellenére a randi, de anyám miatt ez nem valósulhat meg, ugyanis az a helyzet, hogy együtt dolgoznak. Vajon valóban ez lehet az indok? Vagy csak így akart lekoptatni?
2011. dec. 17. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%-os, eléggé unalmas, hogy mindenhova odaírod a hülyeséged. Te egy bosszantó személyiség vagy, aki szereti magát sajnálni és sajnáltatni, és a jófejség csírája sincs meg benned. Lehet, hogy ezeken felül ronda is vagy, de elhiheted nekem, a lányok nem ezért kerülnek el.
2011. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, kihagytam, hogy felszínes is vagy.
2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%-os, ha az vagy, akivel ma már egy másik kérdésnél is vitáztam, akkor bagoly mondja verébnek, h felszínes :P
2011. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet ez egy indok. Hasonló helyzetben én is mérlegelném a dolgot. Ha valamilyen oknál fogva nem jön össze a dolog, vagy összebalhéztok és utána édesanyád a lányt szapulja a közös munkahelyükön, esetleg alá is tesz itt-ott, az nem biztos, hogy jó hatással lenne a lányzó további előmenetelére. Nem feltételezek anyukádról ilyen gonoszságot látatlanban, de tény, hogy némelyik szülő nagyon elfogult tud lenni a gyerekével szemben, tehát benne van a pakliban hogy akkor is a csaj lenne a szemét dög, olcsó .... ha igazából te csinálsz valami baromságot.


Aláírás: Egy másik 85%-os, lány

2011. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%-os: nem vitatkoztam veled mostanában... régen egyszer már igen, sok hónappal ezelőtt.
2011. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14:43-as időpontban válaszoló lánynak köszönöm, hogy a témához szólt hozzá! :-)

És külön örülök, hogy lány vagy. Ha még visszanéznél ide, akkor kérdeznék még valamit (persze bárki válaszolhat). A lány azt mondta, hogy ettől függetlenül szivesen barátkozna velem, és időnként találkozhatnánk a munkahelyén kívül is. Szerinted ez jelentheti azt, hogy jobban meg akar ismerni, és ha úgy adódik, akkor egy idő után talán már nem is zavarná ez a kellemetlen szituáció? Vagy ez tuti, hogy halott ügy, amíg együtt dolgoznak?

Igazából nekem az a bajom, hogy csak most hívtam randira, amikor igazából már nagyon oda vagyok érte, és most eléggé rosszul érzem magam, szenvedek, hogy önhibámon kívül esélyt sem kapok... :-(

2011. dec. 19. 14:56
 17/20 anonim ***** válasza:

Itt a 14:43-as beszél:)


Szerintem azért érdeklődik irántad, kíváncsi rád:) Nem utasít el teljesen, ez mindenképp jó, ha nem fog kimerülni a részéről pár üzenetváltással a barátkozás. Ebben az esetben benne lehet az is, hogy ha komolyabban megkedvel, akkor már meg mer kockáztatni egy esetleges munkahelyi incidenst édesanyáddal. Amúgy most milyen a viszonyuk? Kedvelik egymást? Egyébként ha nagyon döcögősen megy a részéről a barátkozás, akkor inkább csak le akart koptatni ezzel a szöveggel. Ezt szerintem hamar észre fogod venni:)

2011. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A viszonyuk most alapvetően jó, a lány azt mondta nekem, hogy mint anyósjelölttel, semmi baja nem lenne anyámmal, de mint a főnöke, úgy már többször is megfeddte, hol jogosan, hol jogtalanul szerinte. Egyébként anyám alapvetően eléggé távolságtartó, a lány pedig nem olyan, ez jelentős különbség köztük. De ahogy mondtam, a munkakapcsolatuk alapvetően jónak mondható.

A barátkozás pedig úgy zajlik, hogy én mindennap abban a boltban vásárolok, ahol együtt dolgoznak, szóval minden második héten mindennap találkozunk. Szinte minden napjáról pontos leírást ad, sokszor anélkül, hogy megkérdezném, csak mondja megától, én meg ilyenkor örülök. :-) Ja, és nyíltan megmondja a szemembe, ha éppen anyámmal kapcsolatban nem tetszik neki valami, én ezt úgy veszem, hogy bízik bennem, hogy nem adom tovább.

A bolton kívül pedig a sikertelen randikérés óta kétszer találkoztunk, ilyenkor nincs köztünk tabu téma, nagyon jól megértjük egymást, sokat nevetünk együtt.

2011. dec. 19. 15:24
 19/20 anonim ***** válasza:
Na most, hogy megtudtam hogy alá-fölé rendeltségi viszonyban vannak, nem csak kolléganők, így már rögtön határozottabban állíthatom, hogy ez egy alapos indok részéről az óvatosságra:) Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez olyan aranyos történet:) Romantikus:) Remélem jó lesz a folytatás, és pozitív a végkifejlet:)
2011. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ha pozitív lesz a végkifejlet, akkor majd én is azt mondom, hogy aranyos és romantikus ez a történet. :-) :-)

Egyébként jómagam néha úgy érzem, mintha valami film lenne, meg kell szenvedni egy kicsit, hogy együtt legyünk. Csak a filmvásznon ez nekem nem jár ennyi dilemmával. :-)

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!

2011. dec. 19. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!